Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: KASPROWY w górę czy dół ? :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

W tym roku (już za kilka dni i nie mogę się doczekać Smile ) chcę 6- cio letniej córce pokazać nasze piękne góry. Oczywiście najpierw będzie zaprawa w dolinkach ale kusi mnie Kasprowy. Zastanawiam się czy dziecko (jest bardzo sprawna) da radę wejść i potem z nią zjechać kolejką czy jednak wjechać i zejść na dół do Kuźnic?
Organizacyjnie łatwiej będzie ogarnąć kierunek góra kolejką dół nogi ( z racji możliwość zabukowania sobie biletu na daną godzinę ) bo wiadomo że nie córka nie przejdzie w 2, 5 czy 3 godziny więc ciężko kupować (niezbyt tani bilet) w ciemno.

Pomóżcie coś Smile Chcę w córce zaszczepić miłość do gór i chodzenia po nich jak mają rodzice Smile
Byłem niedawno, corka 5 lat, wjechaliśmy na Kasprowy, potem granią, Goryczkowe, Przełęcz Pod Kopą Kondracką i w dół schronisko na Hali Kondratowej i do Kuźnic.
dzięki za pomoc

a jak długo zajęło Wam zejście ? i o której ruszyliście (chodzi mi o wjazd do góry)
Pierwszą kolejką, tez miałem kupione bilety przez internet, czasy mieliśmy różne, było nas dużo Big Grin Licz co najmniej 5h do Kuźnic z dzieckiem, polecam tą grań jest ładna widokowo, na pewno lepiej niz od razu zejsc z Kasprowego, ew jeszcze w drugą stronę na Beskid i do Murowańca.
Przekierowanie