Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Wywiad z Robertem Kubicą :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może Bios zmienisz trochę tytuł i będziemy mieć na bieżąco temat do tzw. radości ze sportowych wyników ok

Dla zainteresowanych- wystarczy 4 miejsce w następnym wyścigu i mamy nadal fotel lidera Smile

BTW Kubica to w porządku, tzw. "swój chłop" jest. Oglądałem jego poczynania kiedyś w samochodzie rajdowym, całkiem ładnie (czyt. widowiskowo) mu szło. Może znajdę jakąś fotkę ze starszych czasów, jak jeszcze nie był taką gwiazdą w Polsce, można było go spotkać na oesach w towarzystwie kol. Kuchara, spokojnie, nie był rozpoznawalny przez "masy". Wypychał samochody na trasę z innymi jak jakaś grubsza akcja była Wink Stare czasy.
Fotki Smile
ok Rewelacja BRAWO ROBERT.ok
kochani jako ciekawostkę podam... wyścig oglądałem na komputerze a telewizor był włączony w oczekiwaniu na mecz i wyobraźcie sobie kiedy Kubica wjeżdżał na metę to w telewizji grali nasz Hymn ... przyjąłem to jako dobrą wróżbę Smile może w czwartek
Uwielbiam Roberta, nie zależnie od tego gdzie jeździ ani czym. To wspaniały facet, bardzo skromny a o dużych możliwościach. Kibicuję mu z całego serca nieustannie.
Przekierowanie