Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Gdzi kupić buty w duuużym rozmiarze ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kolega chce ze mną iść w góry już kolejny raz, ale nie potrafi kupić butów bo ma dużą nogę - rozmiar 49.
Nie wie czy góry mu się spodobają,, więc też i nie chcę kupować butów za 600 zł, coś w okolicach 250 zł.
Ale Decathlon itp. nie mają takich rozmiarów, doradzicie coś ?
Jeżeli nie macie na myśli gór takich jak Tatry to śmiało może też na jedną wycieczkę pójść w duuużych adidasachSmile
Mój kolega ma taki rozmiar i kupił Aku Camana fitzroy, teraz można jest kupić za 400 zł, może jak się poszuka to w jakiejś promocji uda się trafić.
Ja już mu proponowałem aby na ten jeden raz ubrał zimowe ,takie trekingi za kostkę, nie są to takie z futrem wiec się nie ugotuje, ale ogólnie to ma problem z kupnem butów.
Niestety ale największy rozmiar jaki znalazłem to 48
na zalando poszukaj.
Też nie ma. Tzn. są duże rozmiary ale brak botów w góry.
A ja powtórzę, jak nie jedziesz w Wysokie Tatry, to niech weźmie dowolne, wygodne buty.
grabarz, chodziło o buty w Tatry, takie za kostkę, ja mam Mc Kinley Cordova II AQ już 5 rok i są mega wygodne, jedyny minus to przetarcia w miejscu zginania palców.

szewczyczek napisał(a):
A ja powtórzę, jak nie jedziesz w Wysokie Tatry, to niech weźmie dowolne, wygodne buty.

OK. Masz rację tylko że On w ogóle ma problem z kupnem butów w tym rozmiarze, a niebawem jak się rozkręci- spodobają mu się Tatry, bo Go znam to i tak trzeba kupić solidne buciory.

P.S.
Idziemy na Świnicę przez Kasprowy, a zejść trzeba będzie gdzieś dalej niż Zawratem, bo Zawrat ma defekt Smile
https://www.zbrojownia.pl/buty-mundurowe...254.p.html

Wojskowe ubiory wytrzymają wszystko Wink
Raz w roku biorą mnie na szkolenie rezerwy i już na samą myśl odparzonych stóp mam dosyć, pomijając niewygodę tych butów.
Chyba żeby kupił sobie takie jakich używają na misjach Wink
To może używki, sprawdź na FB na jakiejś grupie uhm
Stron: 1 2
Przekierowanie