Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Góry Izerskie okiem włodarza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na mojej stronie Sudeckie Ilustracje zamieszczam relacje z moich wycieczek. Na początek zapraszam na wycieczkę na Wysoką Kopę.
http://sudeckieilustracje.pl/index.php/w...pien-2010r

Trasa na mapy.cz:
https://mapy.cz/s/2itPn

Włodarzu, jesteś kolejnym z wielu, którzy strony GŚ wykorzystują tylko do profanacji swoich osobistych stron. Ja będę czytał Twoje relacje, kiedy będą włożone na GŚ. kwasny
okBig Grin
Miałem złe przeczucia, gdy po zamieszczeniu postu w dziale Przedstaw się na moje pozdrowienie odpowiedziały dwie osoby a pozostałe, które wpisały się tego dnia (domyślam się - sól tego forum) skoncentrowały się na rozkminianiu swojego wieku.
Bardzo mi przykro, że wrzucenie linka do własnej strony uznawane jest za profanację forum. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że aby ten link powstał ja musiałem trochę pracy włożyć w powstanie danej relacji. I chyba nie jest dla nikogo ujmą kliknięcie linku do czytelnej relacji, w której nie trzeba dodatkowo otwierać zdjęć. Wszystko podane jak na tacy.
Może istnieje obawa, że ja zarabiam gdy ktoś klika w link. Proszę się nie bać, za stronę płacę własnymi pieniędzmi i nie ma tam żadnych reklam.
Przykre to powitanie, szczególnie, że wyczytałem tu narzekania na skromną ilość relacji sudeckich, których akurat mam sporo i mógłbym się nimi z Wami podzielić.
Na koniec dodam, że korzystałem wcześniej z dwóch hostingów, które z różnych przyczyn przestały wyświetlać zdjęcia i postanowiłem nie narażać się po raz trzeci na taką sytuację, stąd pomysł stworzenia własnej strony.
Rozkminiany był wiek 750maniek ,szkoda że nie zauważyłem że ty też się tego dnia przywitaleś ,zatem witaj
Nie dziw się naszej reakcji na twój link mieliśmy tu wielu takich co po przywitaniu wrzucili linka i tyle ich widziano,może okaże się że będziesz częściej się pojawialuhm
Spotkałem na forum linki forumowicza chyba spokeya który co jakiś czas wrzuca swoje relacje i z tego co wiem jest czytanyok
Osobiście lubię jak forumowicze swoje relacje piszą jednak na łamach forum
Może jak poznasz nas dłużej to się do nas przekonaszSmile
Cześć włodarz. Nie bocz się. Cieszymy się, jak ktoś do nas dołącza. Nie mniej, lubimy jak ktoś się wysili i na naszym forum skrobnie parę słów. To trochę taki ukłon w naszą stronę. Ale każdy może swoją formułę ustalać sam. Spoko. Smile
Spoko ok
Z tamtych stron niewiele mamy relacji, przydasz się na forum innocent
W porządku. Liczę więc na Wasz pragmatyzm.Smile
PS. Nie zniechęcajcie się, proszę, jeśli pierwsze relacje wydadzą się Wam zbyt lakoniczne czy też wycieczki za krótkie. Stronę cały czas uzupełniam i z pewnością pojawią się tam dłuższe opisy.
Sępia Góra (828 m), Skałki Zakochanych, Góry Izerskie, grudzień 2013

http://sudeckieilustracje.pl/index.php/w...dzien-2013

Przekierowanie