Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Tatrzański bieg wysokogórski im. Frańciszka Marduły
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wczoraj miałem możliwość podziwiać w Tatrach prawdziwych twardzieli ok , bieg wysokogórski im. Franciszka Marduły.
Krupówki , Nosal , przez Murowaniec, przeł Karb, Liliowe, Kasprowy - Zakopane.
W wcześniejszym planie miało być przez Przełęcz Świnicką , ale skrócili przez Liliowe z uwagi na zalegający w przełęczy śnieg.
Tu trzeba mieć stalowe płuca i ,,jaja'' , żeby zmieścić się w pierwszej czołówce , i przyznam że jeszcze nie widziałem , tak wyczerpanych biegaczy.
Bieg po płaskim terenie a w górach , to całkowicie odmienne tematy.

Pogoda idealna na biegi i wyskoki górskie Toungue
Oprócz kibicowania biegaczom , odwiedziłem jeden z moich ulubionych kopczyków blink Toungue

[attachment=77829] [attachment=77830] [attachment=77831][attachment=77832] [attachment=77833] [attachment=77834] [attachment=77835] [attachment=77836] [attachment=77837] [attachment=77838] [attachment=77839] [attachment=77840] [attachment=77841] [attachment=77842] [attachment=77843] [attachment=77844]
Proszę nie pokazywać zdjęć z takich wyjść, bo mi przykro Cry

A tak poważniej, to zazdroszczę i gratuluję ok
Zabawne jest pierwsze zdjęcie , jak siwowłosa babcia mija gościa - który z wrażenia był tym trochę rozbawiony giggle

Jozin napisał(a):
Zabawne jest pierwsze zdjęcie , jak siwowłosa babcia mija gościa - który z wrażenia był tym trochę rozbawiony giggle


Ta babcia blink wygląda jak dziadek giggle
Ale wtopa, jak już chłopa od baby nie odróżniam Toungue

Jozin napisał(a):
...przyznam że jeszcze nie widziałem , tak wyczerpanych biegaczy.
Bieg po płaskim terenie a w górach , to całkowicie odmienne tematy...


No to łap wyczerpanego biegacza na łatwej, płaskiej ulicyWink
https://www.youtube.com/watch?v=7sbWFJV3NcQ

grabarz napisał(a):
...

Ta babcia blink wygląda jak dziadek giggle
Ale wtopa, jak już chłopa od baby nie odróżniam Toungue

Bo to jest facet ok
A ten obok to mina, że już ma dosyć.

Na żywo to widziałem babcie , ale żeby mieć 100 % pewności to trzeba by było zaglądnąć po niżej pasa Wink giggle
Przekierowanie