Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Ankieta- promocja Tatr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Piszę pracę licencjacką i chciałabym prosić was o pomoc w wypełnieniu ankiety na temat promocji Tatr. Będę bardzo wdzięczna! Smile

https://www.ankietka.pl/ankieta/268901/8...tml?test=1
W Tatrach turystow nie brakuje, nik Ci nie mowil że taki temat jest bez sensu.
Po co promowac cos co w ogole nie wymaga promocji?
Ciekawe kiedy się doczekamy ankiety o zmniejszeniu ilości turystów w Tatrach uhm

Pablo ma rację ankieta bez sensu, sory Devil

Pablo napisał(a):
Po co promowac cos co w ogole nie wymaga promocji?


Nigdy nie ma tak, że coś nie wymaga promocji. Mamy czasy ultra kapitalizmu, a Tatry to towar, który się sprzedaje. Żyje z tego cała armia ludzi. Nie mogą pozwolić sobie na spadek turystyki, bo to jest zbyt duży rynek, dość wrażliwy. Promują więc region, aby czasem nikt o nim nie zapomniał. Całkiem spory, o ile nie większościowy, odsetek odwiedzających to nie są miłośnicy Tatr, którzy będą wracać w te góry bez szczególnej namowy. Ich trzeba zapraszać.

Na co tatrzański rynek turystyczny jest wrażliwy?
Na spadek zainteresowania. Rynek w Tatrach jest dość gęsty. Konkurencja jest na tyle duża, że niektórzy mogliby szybko splajtować, jakby tak nagle ludzie przestali przyjeżdżać. Dlatego trzeba im się przypominać.
Wypełniłbym ale zastanawiam się po co w ankietach są zapytania o dochód na osobę.
myślę że to nie ankieta promocyjna tylko handlowa.
Jestem w stanie sobie nawet wyobrazić sytuację, w której jakaś firma marketingowa podszywa się pod studenta, prezentuje niby studencką ankietę, ale tak naprawdę bada poszczególne fora, żeby móc przeprowadzić tam swój atak reklamowy. W ten sposób tworzą sobie profil potencjalnej ofiary. Nie wiem, czy faktycznie stosuje się takie praktyki, ale w dzisiejszych czasach to w istocie wszystkiego można się spodziewać. Dlatego ja ankiet z zasady nie wypełniam, chyba że prosi mnie o to jakaś znajoma twarz. Niestety taka już natura internetu, że pełno w nim wilków w owczej skórze.

Zygmunt napisał(a):
Niestety taka już natura internetu, że pełno w nim wilków w owczej skórze.


Zaimponowałeś mi tymi słowami. Od tej pory będę inaczej patrzył na osobników w sieci.

P.s. Od dawna co niektórych stąd podejrzewam o złe zamiary ...

Łukasz napisał(a):

Zygmunt napisał(a):
Niestety taka już natura internetu, że pełno w nim wilków w owczej skórze.


Zaimponowałeś mi tymi słowami. Od tej pory będę inaczej patrzył na osobników w sieci.

P.s. Od dawna co niektórych stąd podejrzewam o złe zamiary ...


No i się wydało....vampire

Łukasz napisał(a):
Zaimponowałeś mi tymi słowami. Od tej pory będę inaczej patrzył na osobników w sieci.


No i na co ta złośliwość?

Jak dla mnie sama ankieta dotyczy nie tyle turystyki górskiej, co turystyki na terenie Podhala. Nie wiem czy fora typowo górskie to dobre miejsce na gromadzenie obiektywnych danych w tym temacie. Większość udzielających się tutaj osób pewnie bardziej interesuje łażenie po górach niż imprezy typu Sylwester w Zakopanem czy też
Poronińskie Lato Sabałowe Bajania. Z mobilnych aplikacji służących za przewodnik po Tatrach zapewne też nikt tutaj nie korzysta.
Swoją drogą trzeba przyznać, że TPN w ostatnich latach bardziej stara się o edukację osób rzadziej chodzących po górach i wszelkiego rodzaju aplikacje, czy też projekty typu "Gotowi w góry" (http://tpn.pl/zwiedzaj/gotowi-w-gory) to krok w dobrą stronę.

Pablo napisał(a):
W Tatrach turystow nie brakuje, nik Ci nie mowil że taki temat jest bez sensu.

Promotor chce mieć studenta z głowy, a student nie ma powodu żeby pisać na bardziej ambitne tematy, bo wie że praca licencjacka i tak będzie leżała odłogiem.

Zygmunt napisał(a):

Łukasz napisał(a):
Zaimponowałeś mi tymi słowami. Od tej pory będę inaczej patrzył na osobników w sieci.


No i na co ta złośliwość?


Źle odebrałeś me słowa. Bądź bardziej pozytywnie nakierowany na ludzi.

domczi napisał(a):
Hej! Piszę pracę licencjacką i chciałabym prosić was o pomoc w wypełnieniu ankiety na temat promocji Tatr. Będę bardzo wdzięczna! Smile


1) Na każdym forum, również i na tym, jest dział typu "przywitaj się". zabrakło mi tutaj tego działania, dlatego słabo wypadło pierwsze pokazanie swojego wizerunku. Zanim o coś poproszę, fajnie jest się przedstawić.
2) Domczi napisała, że prosi o pomoc w wypełnieniu ankiety, ja bardzo chętnie pomogę. Proszę mi zatem napisać z którym pytaniem masz problem.
3) "Będę bardzo wdzięczna"? Zastanawiam się, czy wdzięczność standardowo będzie polegała na tym, że Domczi za kilka dni zapomni o forum?

Domczi jak to bywało z innymi ankieterami już tu nie zawita.
Stron: 1 2
Przekierowanie