Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Ogródkowo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Stasiu napisał(a):

dr.Etker napisał(a):
A jaką odmianę ziemniaków sadzisz ?


Odmianę nie znam. Kupiłem w sklepie. Ponoć są półwczesne.ermm


Byle by nie Iridia-straśnie robaczeją Scary

Paulina bardzo śliczny ten ogródek .nie dziwię się ,że robi wrażenie na gościach.Zresztą całe otoczenie wokół domu takie sielsko -górskie .Tam można się zrelaksowaćSmile
Co by nie zapomnieć o tym wątku, pochwalę się, że dziś posiałam w moim ogródku lwie paszcze, nemezje, astry i lewkonieSmile Mam nadzieję, że wzejdąWink U nas jest bardzo niekorzystna ziemia jeśli chodzi o wszelakie uprawy i trzeba podsypywać taką specjalną, kupioną w workach, ale cóż zrobićSmile Teraz czekam do czerwca, lipca-czy coś mi wykwitnie z tych dzisiejszych eksperymentówWink
Agnieszko, gdy te kwiaty w Twoim ogrodzie wszystkie zakwitną, prosimy o fotki! Smile
a Ja się pochwalę że wiele roślinek przywiezionych z wędrówek pieszych w zeszłym roku przyjęło się .Między innymi urdzik karpacki,żywiec gruczołowaty,pierwiosnki dzikie,Jakiś rodzaj storczyków,no i co mnie najbardziej zaskoczyło to przyjęła się kępka kaczeńcy (knieć błotna) i zakwitła i to nie nad jakimś strumyczkiem mokrym miejscem ale na zwykłej rabacie w cieniu.Smile

paulina napisał(a):
Agnieszko, gdy te kwiaty w Twoim ogrodzie wszystkie zakwitną, prosimy o fotki! Smile


Oczywiście jak tylko kwiatki postanowią zakwitnąć-fotki będą na pewnoSmile
Jutro jak znajdę chwilkę to może zrobię jakieś zdjęcie ogródka i pokażę Wam ulubionego krasnala Julii na skalniakuSmile
Spoko-bardzo to sympatyczne, że roślinki przyniesione z Twoich wypraw przyjęły się, niewątpliwie będą Ci przypominać skąd przywędrowałySmile

Tak jak obiecałam prezentuję część mojego skromnego ogródka i krasnalka JulkiSmile Pozdrawiam wszystkich ogródkowiczówWink
Nadszedł czas, aby zaprezentować Wam nasz sławny krzaczek Big Grin, z którego owoców powstaje forumowa pigwóweczka, właśnie pomalutku rozwijają się pierwsze kwiatki, prawda, że piękne [attachment=10394] [attachment=10395], wkrótce dalsze wieści z rozwoju pigwy
Ps. Rysiek twierdzi, ze już wygląda smakowicie clap
Ponieważ udało mi się dostać na kilka dni aparat cyfrowy to zgodnie z niegdysiejszą obietnicą zamieszczam parę fotek z ogródka z uwzględnieniem wykonanego wozu
[attachment=10555][attachment=10556][attachment=10557][attachment=10558]
Te... Spoko, fajny wózek. Jeszcze kawałek brezentu, siano i masz dobry wózek jako mobilną bazę noclegową na górskie wyprawy giggle.
Spoko-bardzo ładny ogród, jaka piękna zieleń..Wóz prezentuje się wystrzałowo!Smile

Agnieszka.S napisał(a):
Spoko-bardzo ładny ogród, jaka piękna zieleń..Wóz prezentuje się wystrzałowo!Smile

DziękujęWink

No, no...
Jak jeszcze zakwitną na nim kwiatki to stanie się jeszcze ładniejszy!
Mały fragmencik rabat z zakwitniętymi kwiatamiSmile
[attachment=10741][attachment=10742]
Piękny ogródek, a wózek dopiero zobaczyłam -klawy jest! Gratulacje!Muszę mojego zachęcić jakoś do zrobienia takiego!ok
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie