Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Nowa Zelandia na wakacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam i się chwale swoim wakacyjnym celem Smile Jest to Nowa Zelandia w terminie od początku lipca, do końca września. No i mała zajawka przedwyjazdowa Wink

[attachment=73681]

Na forum na pewno też jakieś foty umieszczę, ale więcej na pewno będzie na Facebooku i blogu:
https://www.facebook.com/goryponadchmurami/
http://www.goryponadchmurami.pl/
Celu podróży pozytywnie zazdroszczę ok

Ale samej podróży współczuję.. Ponad 37h w podróży przez 11 stref czasowych w klasie Y w ciasnym 777.. Nie będziesz wiedział jak się nazywasz.. Nie lepiej było sobie poskładać podróż na przykład z dwudniowym stopem w Bangkoku?
Wink
Wszystko ma swoje plusy i minusy. Szukaliśmy połączeń, by nie było za dużo przesiadek. A poza tym, będziemy szybciej w NZ i się odpocznie po podróży Toungue Chociaż tak długa podróż na pewno będzie męcząca i nużąca.
Ja tego biletu nie rozumiemSmile
A co Ty tam chłopie będziesz tyle czasu robił?

szewczyczek napisał(a):
Ja tego biletu nie rozumiemSmile

To na samolot z Warszawy do Dubaju, a następnie do Christchurch w Nowej Zelandii. Taki podobny jak na pociąg czy autobus z jedną przesiadką Toungue

Cytat:
A co Ty tam chłopie będziesz tyle czasu robił?

Dziecko bawił i denerwował ludzi zdjęciami z końca świata Wink

Też by się pojechało. Na razie zostaję w sferze zazdrosnej.

Red-Angel napisał(a):
To na samolot z Warszawy do Dubaju, a następnie do Christchurch w Nowej Zelandii. Taki podobny jak na pociąg czy autobus z jedną przesiadką Toungue

No tak, ale tam napisane dwa różne dni. Zmienia się dzień w sensie strefy czasu? Bo tyle leciał to chyba nie będzieszToungue

Wg map google Dubai -> Christchurch to 14000 km. Dodatkowo różni je 8 stref czasowych. Pewnie to wszystko będzie grało Smile

A poza tym kto zabroni Aniołowi tyle latać w powietrzu Cool
Cała podróż 37h20m.. 24h05m w powietrzu wg czasów blokowych, w praktyce wyjdzie pewnie nieco mniej.. reszta to ponad 10h stopover w Dubaju i dwa międzylądowania kolejno w Bangkoku i Sydney..

Po ortodromie WAW-DXB-BKK-SYD-CHC jest 18'697km..

szewczyczek napisał(a):
No tak, ale tam napisane dwa różne dni. Zmienia się dzień w sensie strefy czasu? Bo tyle leciał to chyba nie będzieszToungue

Trochę lotu to jednak mam, ponad 37h wychodzi łącznie z przesiadkami, ale dokładniej opisał to TomaszRT:

TomaszRT napisał(a):
Cała podróż 37h20m.. 24h05m w powietrzu wg czasów blokowych, w praktyce wyjdzie pewnie nieco mniej.. reszta to ponad 10h stopover w Dubaju i dwa międzylądowania kolejno w Bangkoku i Sydney..

Pedro napisał(a):
Wg map google Dubai -> Christchurch to 14000 km. Dodatkowo różni je 8 stref czasowych. Pewnie to wszystko będzie grało Smile

A poza tym kto zabroni Aniołowi tyle latać w powietrzu Cool

Z Wrocka jest to ponad 18000 km Wink No właśnie, kto mi zabroni Toungue

Przekierowanie