Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: WIOSENNA BIBA 2016 W BIESZCZADACH!!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako że wiosna za oknami to chyba już nadeszła, najwyższa pora rozpocząć przygotowania do forumowego spotkania w Bieszczadach!
Termin: jak Bieszczady to jedyny rozsądny miesiąc to maj, a że maj w tym roku obfituje w dwa długie weekendy w które w Bieszczady lepiej nie przyjeżdżać gdy chce się zaznać choć trochę z pozostałości ich dzikości termin nasuwa się tylko jeden 13-16.05.2016
Krótki rozkład działań:
13.05-popołudniowy przyjazd i zakwaterowanie wg wybranej opcji:
a. dość hardcorowa ( ale bez przesady)-kontakt na priv ilość osób ograniczona
b. normalna bibowa - kwatera pryw.(ceny schroniskowe)
14.05-działania górskie
a. od wczesnych godzin przedrannych - 9-12 godzin
b. wymarsz w zależności od zebrania się grupy- można dojechać rano - 6-7 godzin
nocleg w schronisku już razem
15.05-działania górskie
a. i b. raczej razem ale z możliwościami indywidualnych działań wg uznania, sił, aury 9-12 godzin
nocleg w ośrodku edukacyjnym lub możliwość zakończenia i powrotu do samochodów lub środków komunikacji
16.05-działania górskie -9-10godzin
nocleg w schronisku lub możliwość zakończenia i powrotu do samochodów lub środków komunikacji
Ogólnie przemierzamy: główne pasmo bieszczadzkich połonin, Połoninę Caryńską, Połoninę Wetlińską, Rawki i coś z niekoniecznie znanych górek
dalsze szczegóły w następnych postach
Hmmmm.....

Em. napisał(a):
Hmmmm.....

Em, tutaj się nie robi Hmmm...., ale się wpisuje do listy.

1. Stasiu

Oj tam.
1. Stasiu
2. RT
My w tym terminie odpadamySad
1. Stasiu
2. RT
3. Pedro (przy założeniu, że delegacja z pracy nie pokrzyżuje mi planów).

szewczyczek napisał(a):
My w tym terminie odpadamySad

no ja tu na was liczyłem mocno a tu taka minkakwasny, musicie to zmienić, zarzućcie te maratony i w Bieszczady się szykujcie

Tomtur jeszcze w Bieszczadach nie był,aż do tej chwiliok(będę robił wszystko żeby być)
Musisz się starać jeszcze więcej. Trzeba Ci być na 4 dni i może na 5. Twoja pozycja lidera na moich zdjęciach będzie zachwiana z Twojej nieobecności. Rolleyes

watażka napisał(a):
... zarzućcie te maratony i w Bieszczady się szykujcie

No ten jest już od dawien planowany więc ma pierwszeństwo, tak jak to w Karkonoszach debatowaliśmy o tym terminie.

A gdzie punkt zborny?

yoter napisał(a):
A gdzie punkt zborny?

na tak pora na następne szczegóły:
1. Zbieramy się w Procisnym - moja stała miejscówka w BieszczadachToungue
2. Jako że nie zawsze będziemy poruszać się znanymi drogami to grupę A poprowadzę ja, zaś grupę B Wojtek
3. Grupa A w sobotę wczesnym rankiem będzie na Haliczu i stamtąd zahaczając o Tarnicę dotrze do Ustrzyk Górnych i tu w zależności od kondycji, aury i innych będzie kierować się do schroniska np. asfaltem (bus, nóżki) lub ambitniej przez Połoninę Caryńską do bacówki Pod Małą Rawką
Grupa B nieśpiesznie ( oczekując na dojeżdżających w sobotę) z Procisnego przez Magurę Stuposiańską i Połoninę Caryńską zahaczając o schronisko na Przysłupiu uda się do bacówki Pod Małą Rawką
Jak widać wszyscy spotkamy się w schronisku Pod Małą Rawką i tam mogą się dołączyć ci którzy np. tylko na jeden dzień
4. W niedzielę myślę że łazimy razem, a ogólny zarys trasy to: Rawki-Dział-Wetlina-Połonina Wetlińska (Przełęcz Orłowicza)-Suche Rzeki
5 Poniedziałek to wielka niewiadoma, ale myślę że dla tych co w Bieszczadach nie pierwszy raz i poznali już Połoniny może być dość ciekawym dniem zakończonym noclegiem w Chacie Socjologa na Otrycie

Procisne szczególnie zapadło mi w pamięć.. rzadko się zdarza, żebym jadąc tamtędy, nie został zatrzymany przez SG..
Big Grin

Bardzo ciekawie to wymyśliłeś ok

Sobota i niedziela będę na pewno.. co więcej to okaże się bliżej terminu..
Wink
czy są jeszcze jacyś ewentualni chętni niezdecydowani ???
bo jednak w najbliższym terminie muszę wstępnie zaklepać nocleg Pod Małą Rawką, a rozmawiałem z gospodarzami i mają już ruch w rezerwacjach majowych, no chyba że idziemy na żywioł i decydujemy się na glebę, albo modyfikujemy moje plany i w ogóle tam nie śpimy
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie