Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: ZIMOWĄ PORĄ BIBOWE SPOTKANIE ;) - 13 - 16 Luty 2016.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A sobie tak pomyślałem że założę temat zimowego spotkania forumowego 2016.
Jako że nie będę wymyślał bzdur ze tam czy może tam bo mogę nie być ale temat do rozważania zapodaję i tak, piszcie gdzie by się spotkać i w jakim terminie, bliższe szczegóły co do propozycji tu podanych omówimy na Filipce i temat się zamknie otwierając już konkretny ze szczegółami, piszcie gdzie myślicie się spotkać i kiedy no i ewentualne propozycje tras.
Luty, jego koniec, Izery z Karkonoszami albo Tatry Wink
gdzie to chyba już rok temu zostało ustalone???
czy może się mylę i możemy jeszcze negocjować rejon???

watażka napisał(a):
gdzie to chyba już rok temu zostało ustalone???
czy może się mylę i możemy jeszcze negocjować rejon???

No a co padło wtedy w propozycji bo ja nie pamiętam co jadłem na obiad w zeszłym tygodniuSmile
Pisać proponować nawet z konkretami, temat otwarty do dyskusji.

Mnie się coś wydaje, że były zaplanowane Karkonosze na 10 rocznicę. Dla mnie termin nie gra roli. Jedynie postarać się jak najprędzej. Luty może być.
Na 9tą licząc od pierwszego spotkania, tak, Karkonosze Wink , na rok 2017 Babia - 10ta rocznica.
Ja myślałem na 10 rocznicę trwania forum Karkonosze a na 10 rocznicę pierwszego spotkania - Babia.

Stasiu napisał(a):
Ja myślałem na 10 rocznicę trwania forum Karkonosze a na 10 rocznicę pierwszego spotkania - Babia.

i to właśnie Stasiu było twoje podchwytliwe pytanie na bibie w Tatrach przez nieuważnych źle zrozumiane

Owszem, planowane były Karkonosze na zimę 2016. Myślę, że po Filipce będzie czas na bliższe szczegóły. Osobiście optowałbym za lutym, o podobnej porze jak rok temu. Czy termin 12-14 luty byłby ok dla chętnych?
Mnie odpowiada, na razie mam wolny. Tylko 3 dni?
Może być i 4 - kwestia do dogadania. Można wydłużyć o czwartek lub poniedziałek.

Pedro napisał(a):
Owszem, planowane były Karkonosze na zimę 2016. Myślę, że po Filipce będzie czas na bliższe szczegóły. Osobiście optowałbym za lutym, o podobnej porze jak rok temu. Czy termin 12-14 luty byłby ok dla chętnych?

Jak dla mnie ok - pracuję na zmiany więc nie wiem jak to wypadnie, ale im szybciej zostanie ustalony termin tym pewniej mój urlop rozstanie klepnięty.

Wstępnie myślę pasuje zająć się zimowym spotkaniem Smile

Schroniska będą jeszcze do potwierdzenia ze względu na wolne miejsca.

TERMIN: 13-16 luty 2016 (EDYCJA 07.12.2015)

I dzień (sobota) - dojazd do Karpacza i wyjście na szlak przez dolinę Sowią na Sowią Przełęcz, dalej przez Śnieżkę do Śląskiego Domu (nocleg 1.)
II dzień (niedziela) - przejście ze Śląskiego Domu na jakąś kawkę do Lucni Bouda, następnie obok Strzechy Akademickiej i Samotni i poprzez Pielgrzymy powrót w okolice głównego grzbietu, gdzie za czerwonym szlakiem dojście do Samotni (nocleg 2.). Oczywiście przy kiepskich warunkach plan można okroić.
III dzień (poniedziałek) - przejście z Samotni głównym grzbietem do Schroniska na Szrenicy (nocleg 3.). Można dodatkowo zboczyć po drodze w stronę Labskiej Boudy i pokręcić się trochę nad Łabskim Dołem.
IV dzień (wtorek) - raczej już kierunek zejściowy na Szklarską Porębę. Może być przez Schronisko pod Łabskim Szczytem. W Szklarskiej Porębie jakiś wspólny obiadek na koniec, dotarcie do samochodów Jelenia Góra/Karpacz - zależy jak zostawimy i rozjazd.

Myślę, że przy takim planie nie ma problemu aby ktoś dołączył za dnia w piątek, w piątek wieczór czy nawet w sobotę rano.

W kwestii dojazdu - dla chętnych należy pamiętać, że Ci, którzy będą jechać samochodem na pewno z chęcią wezmą innych do siebie do samochodu. To tak jakby ktoś chciał, a zastanawiałby się jak dotrzeć.

Ja od razu deklaruję się jako osoba jadąca od strony Rzeszowa autostradą przez Kraków, Śląsk, Wrocław i dalej na Jelenią Górę.

Proszę o określenie możliwie szybkie możliwości przybycia. Rezerwacja noclegów - szczególnie dwóch pierwszych konieczna jest pewnie w miarę szybka. Pierwsze rezerwacje chciałbym zrobić 6 grudnia.

Tym samym...:
1. Pedro
1. Pedro
2. Stasiu
Na obecną chwilę też się zadeklarujemy, ale jeśli o urlopy chodzi to u mnie nie będzie pewności do ostatniego tygodnia.
Jak to nie przeszkadza to:

1. Pedro
2. Stasiu
3. Hemli
4. Szewczyczek

A, i chętni byśmy byli na zapakowanie się do myśliwego PedroSmile
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie