Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Rajd Grubasów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na prośbę i w imieniu gospodarzy Schroniska PTTK na Kudłaczach przekazuję Wam poniższe zaproszenie.

RAJD GRUBASÓW - (NIE)ZBĘDNA SETKA

Serdecznie zapraszamy na Rajd Grubasów. Jedynym warunkiem udziału jest przekroczenie wagi stu kilogramów (bez plecaka). Uczestnicy będą ważeni na starcie... Smile Rajd poprowadzi, ważący "grubo" ponad sto kilogramów, gospodarz Schroniska PTTK na Kudłaczach. Celem rajdu jest aktywizacja osób otyłych.

Trasa Rajdu Grubasów (długości ok. 20 km) wiedzie z Lubnia, żółtym szlakiem turystycznym, do Schroniska PTTK na Kudłaczach.

Start: 24.10.2015 (sobota), godz. 11.00, z boiska w Lubniu (nad Rabą).

Udział w Rajdzie Grubasów jest bezpłatny. Wszystkich uczestników rajdu gospodarze Schroniska PTTK na Kudłaczach zapraszają na ognisko oraz bezpłatny poczęstunek (kiełbaska, herbata). Nocleg w schronisku za pół ceny. Rajd odbędzie się niezależnie od warunków atmosferycznych oraz liczby chętnych (maksymalnie 35 osób). Ewentualne ubezpieczenie należy
wykupić indywidualnie.

Osoby zainteresowane udziałem w rajdzie prosimy o kontakt z gospodarzem schroniska: 12 2748995 lub 604 876110.

Sugerowane wyposażenie:
- wygodne buty;
- kijki turystyczne;
- apteczka;
- prowiant i napoje;
- pantofle (do schroniska);
- śpiwór.

Pozdrawiamy serdecznie.
Gospodarze Schroniska PTTK na Kudłaczach -
Agata i Krzysztof Knofliczkowie
tel. 12 2748995, 604 876110
http://www.kudlacze.pttk.pl

Brakuje mi 8 kg. Sad To się będzie ważył osobnik tylko w majtach lub może zupełnie goły? Inaczej bym do kieszeni spodni trochę ołowiu dołożył.
A Tomturowi?
Big Grin
Jego możemy śmiało zgłosić. My mu będziemy robić serwis na trasie. Wink
Na Filipce obydwaj dostaniecie w dziąsło i wtedy zrozumiecie co to waga ciężka 108 kg 1,9m wzrostu to wzór okKARAKANYDevilBig Grinevil:DevilBig Grinevil:DevilBig Grinevil:
Wzór... wzór czego?
Big Grin
A Ty to dwa razy dostanieś w dziąsło i wtedy ci się rozjaśniTongue2
Tomtur, startujesz?
Jako jedyny spełniający warunki możesz wystąpić w roli reprezentanta GŚSmile
Damy radę przy szlaku pokibicowaćok
Cicho, bo też na Filipce dostaniesz w dziąsła.Big Grin A może na Filipce urządzimy podobną imprezę. Mam te nagrody.uhm
Jak na Filipce to mam nadzieję, że dla chudych też się coś znajdzie Shy Chociaż poczęstunek Toungue
Na Filipce będzie rzut beczka na odległość Wink

hemlighet napisał(a):
Jak na Filipce to mam nadzieję, że dla chudych też się coś znajdzie Shy Chociaż poczęstunek Toungue

Haha.. Dobre <ok>ok

Dobrze że beczką a nie innym szewczykiem czy mną giggle

Kuba Terakowski napisał(a):
Celem rajdu jest aktywizacja osób otyłych.

No jakoś Tomtur nie kojarzy mi się z osobą otyłąToungue

No i jak dobrze posłuchać mądrego ok
Stron: 1 2 3
Przekierowanie