Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: VII rocznik spotkania na Filipce 19 - 23 11 2015.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Noo... A nie mogloby byc... Ze syrenka :-) Toungue chooociaz dobrze, ze nie wieloryb Toungue
Jam to... wymyślił, np bo jak znad morza bałtyckiego to co, dorsze? A tak samo smaczne Smile
A ta rzeczona syrenka, pół kobita pół ryba, ani zjeść ani... Wink Smile
Jak tak dalej zostanie, to trzeba uzgodnić z miejscami noclegowymi. Mamy 11 łóżek i 3 miejsca na palandzie. Reszta już gleba. Fazik, my tam będziemy dopiero od czwartku i do poniedziałku. Może będziesz spał z Jadzią w budce na wierzchołku Filipki. Tak też można. Niektórzy wytrzymali do północy, to Ty wytrzymiesz całą noc. Buda w górach i buda tira to przecież to samo.
Stasiu czyli kto pierwszy ten lepszy... my założymy obóz pod drzwiami zanim Ty nam otworzysz Wink
Módl się o śnieg to w nim się będziemy myli, zaoszczędzimy wodę, swoją drogą niech każdy zabierze ze sobą, choćby do gotowania.

Śledzie, tak się właśnie mówi na mieszkańców naszego miasta.
Stasiu, wziąłem wolne ale przywleczemy sie z Tobą a i dzień po się przyda na ogarnięcie.
Powiem tak panie na miętko,MĘSZCZYŹNI pod piłkarzykiok
Mi się zaoszczędził jeden dzień urlopowy więc na Filipkę powinno być więcej. Wody jakieś baniaki możemy przywlec.

A i śledzie się dobre zrobi.
Nie tylko dla "Śledzi";)
Eee Chłopie, Emilia tu chciała całą beczkę przywieźć, ja nie wiem kto to zje?... Chyba pani Sikorowa Wink
Ja bym baniakii nie woził. Podstawą jest, że nie spłukiwać za każdym siknięciem w kibelku i być z higieną trochę na bakier. Wodę i tak zbytnio pić nie będziemy, będzie piwo.
Wescie szpej zimowy na zdobycie północnej ściany.
I ja, i ja !! Jeśli da się gdzie wcisnąć. I to chyba nie sam...
Janusz, bierzesz Lidkę? Kto na ochotnika będzie spał w budce na Filipce? Bogna, Bogusia i Kamyk znają, jak to wygląda do północy.
Aha, jeszcze zapomniałem. Trzeba wymyślić jaki konkurs. Mam trzy nagrody rodem z Dolomitów. uhm

Pablo napisał(a):
Wescie szpej zimowy na zdobycie północnej ściany.


Zamierzam się do tego przygotować i tym razem przejść drogę SzewczykaToungue

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie