Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Podziemne Atrakcje Turystyczne w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Podziemne Atrakcje Turystyczne w Polsce"Szlakiem podziemi Polski"
Polska, od gór aż po morze, zachęca do odwiedzania i zwiedzania wielu pięknych miejsc. Zaśnieżone tatrzańskie szczyty, zieleń i cisza Borów Tucholski, Mazury, czy bałtyckie plaże. Zamki i pałace, skanseny i wiele miejsc wyjątkowych czekających na turystów. Polska to także magia podziemnego świata. Sztolnie ciągnące się wiele kilometrów, kopalnie złota, srebra, czy uranu, jaskinie, schrony i obiekty militarne. Różnorodność miejsc do których można zejść pod ziemie jest także wielka. Miliony osób każdego roku w sezonie wakacyjnym szuka ciekawych miejsc. Podziemia można zwiedzać także w pochmurne jesienne dni czy zimowe weekendy.
To sposób na zwiedzanie bez względu na pogodę. W podziemiach temperatura utrzymuje się na podobnym poziomie przez cały rok. Jesienią czy w zimie nie utkniemy przed kasami w długich kolejkach. Na trasie zwiedzania nie będziemy popędzani przez przewodników w otoczeniu głośnych wycieczek szkolnych.
Nie czekając na wakacje, zejdźmy do magicznego świata podziemi.


Po kilku latach fotografowania i wielu wizytom w podziemiach jakie znajdują się na terenie Polski, a są udostępnione do zwiedzania turystom, powstał przewodnik w formie mapy.
Miliony turystów każdego roku w sezonie wakacyjnym szuka miejsc by je zwiedzić.
Niniejsza mapa ma na celu uświadomienie turystom, jak wiele nasz kraj ma do zaoferowania także poza sezonem a nawet w zimie.
Wiele z obiektów zawartych w przewodniku wygodniej jest zwiedzać poza sezonem wakacyjnym, bez tłoku, kolejek i wcześniejszych rezerwacji.

Mapa - informator zawiera 63 wyselekcjonowane i opisane obiekty dostępne dla zwiedzających, o różnym stopniu trudności.
To sposób na zwiedzanie przez cały rok. Bez względu na pogodę, w podziemiach temperatura utrzymuje się na podobnym poziomie przez cały rok.

[attachment=63923][attachment=63924]
Kolego chyba masz czkawkę.giggleAlbo nerwowe dłonie?Big Grin
Przekierowanie