Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Wyprawa Mont Blanc 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć
Znalazłem fajną oferte MONT BLANC ZA 1pln klubu górskiego na wyprawę na dach europy. Pakiet grupowy za 4 osoby wynosi 6 tysięcy. Ogólnie zawiera wszystko: transport, ubezpieczenie, opieka, noclegi na campie, foto-video z wyprawy, sprzet asekuracyjny. We własnym zakresie tylko sprzęt biwakowy ciuchy i jedzonko:-) Szukam chętnych na wyjazd wyjdzie po 1,5 tyś złotych na głowę. pojedyńczi kosztuje 2050 wiec jak zbierzemy się grupą taniej. Terminy od czerwca do końca września (mi bez różnicy przystosuje się) jak ktoś chętny to jestem zapisany na ka.warszawa.pl dzwoniąc rezerwując podaj grupa A.
Chętnie pojadę za tą złotówke a nawet za 2pln Big Grin ,kiedyś już gdzieś czytałem taką ofertę ale nie pamiętam czy doszło do realizacji uhm
Witam.

W naszej ekipie zwolniło sie jedno miejsce w samochodzie, celem jest Mont Blanc i w ramach aklimatyzacji Gran Paradiso.
Wyjazd 21.06 (sobota, sztywny termin), jesteśmy przygotowani na około 14 dni wyjazdu. Szczegóły mogę wysłać na maila. Do wyjazdu zostało niecałe dwa miesiące także oczekuję tylko zdecydowanych osób, które wiedzą na co się piszą :-).

Email - sylwas72@gmail.com

Sylwas72 napisał(a):
Witam.

W naszej ekipie zwolniło sie jedno miejsce w samochodzie, celem jest Mont Blanc i w ramach aklimatyzacji Gran Paradiso.
Wyjazd 21.06 (sobota, sztywny termin), jesteśmy przygotowani na około 14 dni wyjazdu. Szczegóły mogę wysłać na maila. Do wyjazdu zostało niecałe dwa miesiące także oczekuję tylko zdecydowanych osób, które wiedzą na co się piszą :-).

Email - sylwas72@gmail.com

Na dzień dzisiejszy skład znowu kompletny, Jakby coś się zmieniło to odświeżę temat.

Toopsze będę sledził temat.giggle
Dojazd do parkingu w Les Bettieres [attachment=62063]

Dojście z Les Bettieres do Nid d'Aigle [attachment=62064]

Ps.
W świetle dziennym te foty by trochę lepiej wyszły.
Dzięki bardzo za mapki.
Przekierowanie