Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Jednodniowa wędrówka dla tych z centum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Słowo się rzekło... na poście u sprocketa urodził się temat na jednodniową (a może 2 dniową ?) wędrówkę dla tych z centrum PL.
Wstępny termin 1-2 marca. Miejsce- jeszcze nieznane Wink

Chętni :
Oliwka
Dr Etker
kto jeszcze, proszę, proszę Shy
Znalazłby się ktoś z południa,ale jeszcze nie mam grafiku pracy na marzec.Będę śledził temat.ok
A gdzie chcecie spędzić ten dzionek,bo możliwości jest dużo,doktore coś o tym wieuhm
No ja niestety w tym terminie raczej nie dołączę Sad z resztą u mnie ostatnio to nic nie wiadomo do ostatniej chwili.
Ciekawa jestem gdzie sobie pochodzicie uhm
Temat dodany do obserwowanych.

Żebym tylko nie przegapił jak Stołowych bo siedziałem w domu i kapnąłem się że ""to już" jak przeczytałem w codziennych że "tak tu pusto bo wszyscy wyjechali na bibę w stołowe..." blink
Jeśli pozwolicie to na jednodniowy wypad jeszcze jedna osoba z południa by dołączyła, Na 100% będę wiedział jak dostane grafik w pracy 28.02 mam wolne a dalej to czarna magia.

TUSUYI napisał(a):
Jeśli pozwolicie to na jednodniowy wypad jeszcze jedna osoba z południa by dołączyła, Na 100% będę wiedział jak dostane grafik w pracy 28.02 mam wolne a dalej to czarna magia.

To tak jak u mnie.giggle

No tak, zgranie terminu, to spory problem, ale mam nadzieję, że się uda.
Co do miejsca, to może rejony jury krak-częst, albo świętokrzyskie albo coś na kujawach (ponoć jest fajny szlak z którego można podziwiać rozlewisko Wisły w rejonach Toruń- Bydgoszcz) a może znacie jakieś fajne miejsca?. Ja jestem szczypiorek na tym forum Shy i chętnie posłucham rad "starszyzny" Smile

Oliwka napisał(a):
Ja jestem szczypiorek na tym forum Shy i chętnie posłucham rad "starszyzny" Smile

Wow(łał)
Tyś jak burza wiosenna !
Około dwa tydnie zamyślam być w Tatrach. Wink

Dwa tydnie ????a jaka to jednostka czasu, tak w przeliczeniu na dni ?

Oliwka napisał(a):
Dwa tydnie ????a jaka to jednostka czasu, tak w przeliczeniu na dni ?

Tzn-to będzie około przełomu luty/marzec.

Dr Etker, to chyba coś się pogmatwało. Szybciutko trzeba sprostować.
Piszesz się na tą jedno/dwu dniową wędrówkę dla tych z centrum, w terminie koniec lutego- początek marca?

Oliwka napisał(a):
Dr Etker, to chyba coś się pogmatwało. Szybciutko trzeba sprostować.
Piszesz się na tą jedno/dwu dniową wędrówkę dla tych z centrum, w terminie koniec lutego- początek marca?

Jestem w stanie towarzyszyć Ci w drodze do Zakopanego i do schroniska w tym terminie. Wyżej (i na więcej dni) pójdę w towarzystwie chomika.
Ps.
Przynajmniej to na dzień dzisiejszy tak wygląda.Wink

No tośmy się nie dogadali( na poście u sprocketa).
Wyprawa jedno-dwu dniowa nadal aktualna !!Smile
Ja mogę w każdy weekend, począwszy od najbliższego do 2 marca włącznie.
Jak znajdą się chętni, to zapraszam, ustalimy czas i miejsce.

Oliwka napisał(a):
Wyprawa jedno-dwu dniowa nadal aktualna !!Smile

To się może zdażyć- z tym , że ja się decyduję z chwili na chwilę, a poza tym jest tak-że jak już jadę w Tatry kawał drogi- to rozmyślam o konkretach dalszych
Zatem w tym kontekście mógł bym Ci towarzyszyć przez chwilę.

Stron: 1 2 3
Przekierowanie