Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Planowane wyprawy...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Planowane wyprawy z niemec to:

Polska tylko i wyłącznie góry
czyli

Zofia - ślęża - góra sobotka
Maryla - Barania góra
Teresa - Imielin góra Gąsiorowa ? jakaś góra w każdym razie
Stefania - góra chełm czernichów,wielka racza,góra żar,Rycerka Górna Kolonia,Mała Rycerzowa,Wielka Rycerzowa,Muńcuł,mała racza,Tresna zapora wodna ??? Beskidy w każym razie

Andrzej - ZSRR (dawne) Rosja raczej niziny.Dużą wycieczka.
Stefania - Dawna Czechosłowacja.
Teresa - Ukraina
Maryla - Kazachstan
Zbyszek - Mongolia
Ewa - Dawne ZSRR (Rosja)
Michał - Chiny,Tajikista,Afghanistan,Iran,Iraq,coś koło 50 państw...
Kluczowe państwa dla Michała - Włochy,Czechosłowacja,USA (New York) (Mongolia) USA (New York)
Ambitny jesteś chopie, jak będziesz w Beskidach to daj znać.Dawno Niemieckiego Piwko nie konsumowałem.ok I mam pytanie,na ile lat te plany rozłozyłeś?
A ja za cholerę nie kumam co to jest, plany osób które z Niemiec tu przyjadą, czy jak? Rolleyes
Coś ty z Berlina Wschodniego zza muru się urwał z tymi byłymi państwami blink
Kolejny meteor ,zabłyśnie i zniknie.giggle
Poezja- pisana białym wierszem. ok

Zwłaszcza to:

Przybylski napisał(a):
Zofia - ślęża - góra sobotka
Maryla - Barania góra
Teresa - Imielin góra Gąsiorowa ? jakaś góra w każdym razie
Stefania - góra chełm czernichów,wielka racza,góra żar,Rycerka Górna Kolonia,Mała Rycerzowa,Wielka Rycerzowa,Muńcuł,mała racza,Tresna zapora wodna ??? Beskidy w każym razie

Widzę podobieństwo do tekstu utworu z repertuaru "Wilków".

"Baśka miała fajny biust,
Ania styl, a Zośka coś co lubię.
etc...."

Witaj.

Też dołączę do tych, co nie kumają. uhm Skąd Ci ludzie pochodzą. Z Niemiec? A z jakich? Z NRD albo NRF? Bo jak nie wiedzą, że Czechosłowacja przestała istnieć przed 21 laty to chyba pochodzą z NRD. Toungue ZSRR? Jakiego atlasu używa pan Przybylski? Jak się nie zna teraźniejsze państwa w Europie, to nie wiem jak mogą wyjechać w takie destynacje. Toungue
Doctore, zapomniałeś moją ulubioną sekwencję: "Małgorzata - jeden grzech. Aż onieśmielała mnie" Shy
To jest szpieg... ale za to ile postów już zebrał.
Zofia -
Maryla -
Teresa -
Stefania -

Andrzej -
Stefania -
Teresa -
Maryla -
Zbyszek -
Ewa -
Michał

A ta ekipa to z niemiec?wszyscy ex Polacy?giggle

mirek napisał(a):
(...)A ta ekipa to z niemiec?wszyscy ex Polacy?giggle

Mirek, to nie są żadni ex. Oni tylko postanowili sobie te wycieczki normalnie przedłużyć. Ich punktem startowym są Niemcy. Smile

A nie mogli by z Polski? Bliżej i taniej.giggle
Przekierowanie