Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Himalaje - trekking doliną Rolwaling i wspinaczka na szczyt Pharchemo - kwiecien 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
16-dniowy trekking doliną Rolwaling ze wspinaczką na szczyt Pharchemo (6,187m) w okresie miedzy 6 a 26 kwietnia. Dolina Rolwaling leży z dala od typowych szlaków trekkingowych i do niedawna była zamknięta dla zachodnich turystów. Zainteresowanym przeslę więcej szczegółowych informacii po skontaktowaniu się ze mną na adres lendhis@gmail.com.
Termin trekking sprecyzowany - 12 do 27 kwietnia Smile

Lendhis napisał(a):
Termin trekking sprecyzowany - 12 do 27 kwietnia Smile

Tak z czystej ciekawości pytam, jaki koszt?

mirek napisał(a):
Tak z czystej ciekawości pytam, jaki koszt?

Mirek, takie rzeczy są nieważne. Trzeba raz koniecznie wyruszyć w górski świat. Toungue Ja też mam wciąż wypominane, że tylko w Dolomity jeżdżę i że jestem już dosyć dorosły, żeby wyruszyć w świat. Smile

Fakt,mówią że podróże kształcą.Ale nikt nie doda że też kosztują.giggle
Mirek, nie gadaj. Siedzisz na pieniądzach jak żaba na źródle. Rozpruj pierzynę i jedź póki jest szansa. My Cię tak daleko nie zaprosimy, maksymalnie na Filipkę. giggle
Jest mały problem, nie mam pierzyny.giggleA za zaproszenia na Filipkę dziękuję,na pewno skorzystam.ok
Jest nas juz czworka - 2 Polakow i 2 Norwegow. Jesli ktos jeszcze chetny, zapraszam.
Przekierowanie