Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Nowa gra przeglądarkowa - poszukuję testerów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Na wstępie chcę powiedzieć, że przeczytałem regulamin i nie znalazłem powodu, dla którego ten post nie nadawał by się tutaj. Nie jest to reklama!
Ogólnie sprawa jest dla mnie bardzo istotna, robię coś fajnego i zwyczajnie potrzebuje pomocy ogarniętych ludzi.

Mam na imię Kamil, od 10 lat zajmuje się programowaniem, głównie dla biznesu i przemysłu. Pracowałem i nadal pracuje jako programista, ale to według mnie trochę za mało - dlatego rozpocząłem własny projekt.
Pomysł na grę narodził się jakieś dwa lata temu, kiedy z żoną klikaliśmy sobie w takiej dosyć znanej farmerskiej gierce. Sianie, zbieranie, handel.... Coś co wciąga i pozwala zabić czas. Aktualnie pracuję właśnie nad tego typu grą, po ponad pół roku pracy doszedłem do momentu, kiedy można się tym 'pochwalić' i jednocześnie potrzebna jest pomoc osób z zewnątrz.
O co konkretnie chodzi? O zalogowanie się do gry i próbę grania. Ocenę tego co zostało aktualnie zrobione, wytknięcie błędów, próbę popsucia czegoś. Kilka(naście) minut dziennie Waszego cennego czasu.

Ta gra jest czymś nowym, w takim sensie, że nie bazowałem na gotowych 'skryptach', silnikach i rozwiązaniach. Nie jest to żadna modyfikacja istniejącego kodu tylko coś co razem z małą grupą przyjaciół piszemy w sumie od zera. Na tym etapie brakuje jeszcze kilku elementów, część grafik to zwykłe szkice w ołówku lub paincie, ale ogólnie nadaje się to do prezentacji. Główne funkcje działają, obecna wersja jest w pełni grywalna, w niektórych miejscach można zobaczyć jakiej jakości grafiką będziemy ostatecznie dysponować.

Przykładowy screen (niestety,nie mogę zamieścić więcej z powodu ograniczeń forum):

http://s21.postimg.org/su9f0c3vr/screen1.jpg

Osoby zainteresowane pomocą w testach proszone są o odpowiedź w tym temacie, prywatną wiadomość na forum lub kontakt na email game.pgr(at)gmail.com.

Pozdrawiam.
Frozen, mam parę pytań:
- czy można grę grać w górach?
- jak się zachowuje na wysokości 4000 m
- wystarczy mi do tego jedna ręka, ponieważ drugą się muszę trzymać skały?
- czy tematem gry jest chodzenie po kopcach?

Miłego testowania życzę.
No raczej tematem nie jest chodzenie w górach,screen pokazuje jakieś gospodarstwo rolne,a co do reszty pytań to sam autor chyba nie wie.Stasiu wiesz co można jedną ręką robić?giggle Np sięgnąć po PiwkoZ nudów mógłbym za niewielką opłatą potestować co nieco,wynagrodzenie najchętniej przelewem.Piwko

Stasiu napisał(a):
Frozen, mam parę pytań:
- czy można grę grać w górach?
- jak się zachowuje na wysokości 4000 m
- wystarczy mi do tego jedna ręka, ponieważ drugą się muszę trzymać skały?
- czy tematem gry jest chodzenie po kopcach?

Miłego testowania życzę.

- można, np na laptopie
- gra jest pisana w javie więc będzie działać nawet na księżycu
- nie wystarczy (nie chcę Cię mieć na sumieniu Wink
- w planach jest zrobienie kopców kreta na polach. Można będzie po nich chodzić, ale to raczej nic nie da.

@mirek:
Wynagrodzenia za tego typu prace to przeważnie darmowe konta premium na bojowym serwerze gry. Same testy to tak naprawdę granie na (prawie) normalnym serwerze, czyli w sumie rozrywka - jeśli oczywiście ktoś lubi taką tematykę. Jeśli jesteś przypadkiem z Radomia to z przyjemnością się z Tobą napiję piwka.

Pozdrawiam.

Czyli trzeba mieć zainstalowaną Javę?
PS do Radomia mam kawał drogi.
Tak, Java 1.7 jest wymagana do uruchomienia gry.

FrozenShade napisał(a):
Tak, Java 1.7 jest wymagana do uruchomienia gry.

No to nie potestuję.ok

Przekierowanie