Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: NAVIGATOR FESTIVAL - KRAKÓW 22-24 marca 2013 - ZAPRASZAMY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No heja górskie ludziki Wink Dawno mnie tu nie było.
Pewnie niektórzy z Was już słyszeli o festiwalu, ale co nieco więcej napisze.
Chciałam zaprosić wszystkich forumowiczów do uczestnictwa w Navigator Festival: Podróże-Przygody-Pasje, który odbędzie się tak jak w temacie 22-24 marca 2013 w Nowohuckim Centrum Kultury.

NAVIGATOR FESTIVAL będzie 10 festiwalem podróżników, który odbędzie się w Nowohuckim Centrum Kultury.

Podczas festiwalu zaprezentowane zostaną wystawy fotograficzne i etnograficzne, prezentacje podróżnicze, warsztaty (przygotowujące do podróży, muzyczne, kulinarne), promocje książek, unikatowe filmy, koncerty, spektakle, targi podróżnicze. Wszystkim tym działaniom towarzyszysz niezwykła atmosfera, ciągła wymiana myśli i doświadczeń, którą zawdzięczać będziemy ludziom, tworzącym festiwal. Naszym celem jest stworzenie wydarzenia, które stanie się ważnym punktem na szlaku wędrówek.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Gazeta Wyborcza. Swój udział potwierdzili: Elżbieta i Andrzej Lisowscy, Tomasz Tomaszewski (wystawa i pokaz); będzie można też zobaczyć wystawę zdjęć Marka Arcimowicza z wyprawy w okolice Tramen Tepui. Goście to m.in.: Marek Kamiński, Artur Hajzer. Patronat nad pokazami filmów objął Przegląd Filmów Górskich z Lądka Zdroju. Filmy to przede wszystkim tematyka wspinaczkowa. Muzycznie będą Was bawić m.in. Artur Andrus i Wolna Grupa Bukowina.

więcej info na: http://www.navigator.krakow.pl/ oraz http://www.facebook.com/NavigatorFestival

[attachment=50789]

pozdrówka serdeczne Wink
Przekierowanie