Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Lato 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wydaje mi się, że już powoli nadszedł czas, żeby odważni ujawnili swoje plany kopczykowe na tegoroczne lato. Może tak z niektórymi skrzyżuję drogi, może nawet jaki kilometrzyk razem przejdziemy i pogadamy przy herbatce w schronisku (namiocie). Wink
Moje plany są takie:
1) 5. - 10.7. okolice Dachsteina i Nizkich Taur, może i klettersteig Königsjodler.
2) 4. - 19.8. Dolomity (jak zwykle innocent), może też Brenta i jaki łatwy 4 tys. (Paradiso, Breithorn) uhm
3) Kolejne plany w fazie przygotowań, to szeroka paleta - Bieszczady, Taterki te Wysokie i Nizkie, Fatry; może nawet coś z Sudet, jeżeli ktoś zaproponuje (co Ty na to Tenshi uhm)

Stasiu napisał(a):
...Może tak z niektórymi skrzyżuję drogi, może nawet jaki kilometrzyk razem przejdziemy i pogadamy przy herbatce w schronisku (namiocie)...


Fajnie by było...

Stasiu napisał(a):
i jaki łatwy 4 tys. (Paradiso, Breithorn) uhm

Na Breithornie nic nie ma. uhm
Proponuję Stasiu-Signalkuppe-jest Capanna Margherita-a tam pewnie gulaszowa czy jaka birra w jadłospisie. ok
http://www.caivarallo.it/rifugi_cai_vara...ifugio.php

Też o tym myślałem. uhm Wiem, że potem mnie będzie ciągnąć na Dufora. innocent

Stasiu napisał(a):
Też o tym myślałem. uhm Wiem, że potem mnie będzie ciągnąć na Dufora. innocent

Właśnie. ok
Zapas gulaszowej nabierze się do termosu i gitara. Toungue

Stasiu napisał(a):
Też o tym myślałem. uhm Wiem, że potem mnie będzie ciągnąć na Dufora. innocent


Po nocy aklimatyzacyjnej w Capanna Regina Margherita to na Doufora spacerkiem.. giggle

Stasiu, ale jakbyś ten pomysł podchwycił na poważnie, to ja bym chętnie dołączył Wink

Z tym 4 tys. to mam takie takie zamówienie od znajomych i nie wiem na co ich stać. Mają mnie zabierać z Dolomitów i potem pognać dalej pod te wyższe kopczyki. Wszystko chyba zależy od pogody i zapalenia moich znajimych, kiedy przyjdzie czas zadecydować o wyjeździe. uhm
cześć czołem Smile
W tym roku po raz pierwszy chciałabym się wybrać w dolomity z koleżanka! Zważywszy że nigdy wcześniej nie byłam, proszę was o jakieś fajne podpowiedzi gdzie można by zacząć taką przygodę, łatwiejsze ferraty ermm Fajnie by było dołączyć do kogoś już doświadczonego, zawsze łatwiej i raźniej Smile
Stasiu czy ty nie przyjąłbyś dwóch zbłąkanych dusz pod swe skrzydła? tak orientacyjnie pytam Toungue
Termin, kiedy ja będę w Dolomitkach, każdy zna. Czy tam będę sam albo w kolektywie, to nie ma znaczenia. Każdy pozytywnie nakręcony mi nie przeszkadza. Co do proponowania tras, to trzeba wiedzieć o Was trochę więcej. Wiedzieć jakie macie doświadczenie, który region chcecie odwiedzić, jak się będziecie poruszać między poszczególnymi wyprawami itd.
Kto lubi ferraty, ten powinien odwiedzić ten region. Przczytaj moją zeszłoroczną relację:
http://www.gorskiswiat.pl/forum/showthread.php?tid=3929
i może coś Cię zainteresuje. Jasne, że to nie jest wszystko. Mam parę typów dla nowicjuszy.

Stasiu napisał(a):
Termin, kiedy ja będę w Dolomitkach, każdy zna. Czy tam będę sam albo w kolektywie, to nie ma znaczenia.

Ooooo i tu się Stasiu nie zgodzę.... uhm
Kolektyw ma podstawowe znaczenie.Indywidualizm jest przeżytkiem minionej epoki. innocent
Kolektywna praca-wewnętrznie wzbogaca Toungue Big Grin [attachment=45554]

Stasiu napisał(a):
(...); może nawet coś z Sudet, jeżeli ktoś zaproponuje (co Ty na to Tenshi uhm)

Stasiu, Ty masz Sudety u Mnie na 100%, nie wiem jeszcze co do ogółu spotkania (wielkości organizacji osób), ale Tenshi zaliczysz do statystyk poznanych "na żywo" osób z forum Wink

Tenshi napisał(a):
Stasiu, Ty masz Sudety u Mnie na 100%, nie wiem jeszcze co do ogółu spotkania (wielkości organizacji osób), ......


Podłączam się do projektu Smile

Tenshi napisał(a):
Stasiu, Ty masz Sudety u Mnie na 100%, nie wiem jeszcze co do ogółu spotkania (wielkości organizacji osób), ale Tenshi zaliczysz do statystyk poznanych "na żywo" osób z forum Wink


bios napisał(a):
Podłączam się do projektu Smile


W jesieni mam dwa weekendy już naprogramowane - 15. - 16. 9. impreza urodzinowa i 6. - 7.10 impreza weselna. No i jeszcze muszę na jakich kopczykach żonę przewietrzyć (to dwa weekendy) i jeden weekend na spotkanie filipkowe (koniec listopada, początek grudnia). Dokładnie wszystko będę wiedział w sierpniu. W tym roku trzeba koniecznie coś z Sudet odwiedzić. Karpaty nie mogą się z tego obrazić. Toungue

W Sudety jesienne z chęcią bym się wybrał, niemniej będzie to bardzo zależeć od terminu - a ten czy będzie dla mnie możliwy to pewnie najwcześniej na około miesiąc przed będę mógł wstępnie określić.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie