Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Zmiany na forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,

Dziś pozmieniałem trochę organizację na forum. Po dwóch miesiącach jego istnienia troszkę zorientowałem się w jakim kierunku powinienem pójść, aby łatwiej było dla wszystkich Forumowiczów. Mam nadzieję że faktycznie będzie teraz przejrzyściej, a te tematy które poprzenosiłem szybko odnajdziecie i przyzwyczaicie się do nowego układu.
Oczywiście gdybyście uznali te zmiany za nieprawidłowe proszę Was o kontakt. Dzięki przy okazji za wszystkie posty i pozdrawiam, Bartek.
Na pewno to forum poszło w bardzo dobrym kierunku.
To znaczy TYLKO na tym forum nie ma nerwów i chamstwa (wszędzie gdzie indziej się tylko z nim spotykam).
Za to Ci Pedro gratuluję tego forum!!!
Jak na 3 miesiące to śmiga już całkiem nieźle.
Tak trzymaj.
Będę tu składał swoje relacje. Najbliższa w styczniu z TPN-u.
No to Montenegro mnie pochwaliłeś Smile

Dzięki za taką opinię. Z pewnością jest to jednak zasługa wszystkich tutaj piszących, że panuje taka atmosfera a nie inna. Cieszę się, że mogłem zapoczątkować powstanie takiego forum i takiego miejsca gdzie można właśnie kulturalnie bez zbędnego chamstwa i "nienawiści" do innego człowieka wyrazić swoje poglądy i po prostu normalnie porozmawiać. Taki był mój cel i póki co udaje mi się go realizować. Ale tak jak piszę nie jest to tylko moja zasługa - ja to jestem tutaj tylko od pilnowania Smile Tak naprawdę to Wy tworzycie to forum i to Wam głównie należą się te gratulacje Smile
Tak więc zapraszam do kolejnych spotkań z Górskim Światem Smile
"i to Wam głównie należą się te gratulacje" - a więc co, kiedy i gdzie stawiasz?
Narazie poprzestanę na słownych gratulacjach Toungue
zły Pedros, a tak się starałem ...
I dzięki nam z Sylwka wychodzi ludzki ludź Big Grin
Sylwek bez obrazy, wiesz ze ja to z czystej sympatii
do zobaczenia na szlaku ... czarownico
Jasny gwint ,trzeba to bedzie niedługo opić. Powiem szczerze że idzie ku lepszemu.
Słuchajcie mam propozycje - od dawna już zakładamy codziennie nowe rozmówki. Wiem że była propozycja shoutboxa, a ja jakoś ciągle go nie wprowadziłem. Nie wydaje się Wam jednak że takie rozmówki jak my prowadzimy sa pod pewnymi względami lepsze ? (archiwum wiadomości no i załączniki np. można dodawać).
Do tej pory było tak, że rozmówki sprzed paru dni były kasowane. A może założyć nowy dział codzienne rozmówki, w którym byłyby tylko one? Wówczas bym nie musiał kasować, i w ten sposób byłoby całe ich archiwum. Bałaganu by się nie wprowadziło bo byłoby wszystko w osobnym dziale (w pokoju off-topic). Co o tym myślicie?
moim zdaniem propozycja jak najbardziej przemyślana i trafiona.Smile
Strzał w dziesiątkę Pedro!!!
I mam jeszcze jedną taką uwagę, którą wszyscy przestrzegamy mimo, że nie było o tym mówione. Trzeba by było zrobić taki osobny rozdział z regulaminem gdzie między innymi byłby zapis że nie można używać animowanego avatara, bo trochę to rozprasza uwagę i męczy oczy przy dłuższym czytaniu postu(ów) (dobrze że Grisza często nie pisze Big Grin - to tylko żart. Nie chcę tu nikogo urazić.). Dla mnie to ważne bo przy wysokim astygmatyźmie i wadzie
L:-4.0 i P:-10.0 oraz zaniku części siatkówki w prawym oku to robi duuuuuuużą różnicę i jeszcze ten pogarszający się wzrok co -0.5 na rok.
Pedro...Ty tu rządzisz...jak gOdosz tak tYż bYdzie heeeej Wink Wg mnie pomysł jest ołkeeeej Smile
to teraz pogadajmy o nazwie dla tego "hyde parku" może "perć straceńców" , albo "na krawędzi"?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Przekierowanie