Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Narty - po płaskim - trochę ruchu nie szkodzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak się składa ,że ostatnio nie mogę wyrwać się w góry zimą,
postanowiłam użyć trochę białego szaleństwa na nizinach.
To drugi weekend na nartach z moją siostrą.
Wyprawiamy się razem , we dwie raźniej i można się spotkać po tygodniowej gonitwie za kasą i zwyczajnym życiem.
Podjeżdżamy samochodem, blisko w naszej okolicy tak aby zaczynał się dziewiczy nie wyjeżdżony śnieg , dalej trochę od osad ludzkich i heja.
Tym razem wzdłuż i na około okolicznej rzeczki - rowek ale miejscami nie zamarzający bo koło oczyszczalni, która wypuszcza do niej gorącą oczyszczoną wodę. Bardzo upodobały sobie to miejsce stada kaczek a nawet żurawi przy mrozie -23 C woda nie zamarza i mogą one żerować do woli.
Nawet udało nam się rozpalić małe ognisko i sie pogrzać.
Kanapki, termos z gorącą herbatą. I dalej w drogę.
( Ololice : Długiej Szlacheckiej / Długiej Kościelnej woj.mazowieckie)
cd. zimy
I gratuluje kolejnej wycieczki Smile Aktywnie spędzony czas - narty, przyroda i ognisko !
A jak tam postępy narciarskie ? Coraz lepiej ? Trochę mało śniegu tam macie ale dla chcącego nic trudnego.
Ps. Kanapki nie zamarzły ? Ja zimą to bardziej na słodyczach jadę bo "mrożonek" o tej porze roku to nie lubię...Smile
Fajnie spędzony wolny czas, tylko troszku mało tego białego, tak jak w Kraku - nie ma za bardzo gdzie pobiegać. Miło, że kolejni chętni pojawiają się na biegóweczkach - tak trzymać. A takie prawdziwe ognisko to mi się marzy ech...
coraz bardziej zaczyna mnie ciągnąć do nart biegowych, fajnie tak nie być od niczego uzależnionym, wystarczy trochę śniegu i jazda Smile
I tego mi brakuje w zimę w górach - ogniska na trasie Wink
Też w sumie myślałam o nartach biegowych ale póki co brak czasu i pieniędzy, do tego w moim mieście jest w sumie tylko jedna i to póki co dzika trasa do uprawiania tego sportu Sad Zazdroszczę więc autorce tematu super wycieczki - zdjęcia piękne Smile
Wiesz - do biegówek nie potrzeba przygotowanych tras, dobrze jest jak są ale bez też się da - jestem żyjącym przykładem Smile
jeszcze żyjącym Toungue
Kolejny sezon dziś rozpoczęty 2014
Trochę wiało, śniegiem sypało ale nie poddaliśmy się, nawet był mały zjazd z górki pod linią wysokiego napięcia.
kilka fotek -i zagadka na którym zdjęciu jest koń?
Brawo Gandzia ja nawet nart z piwnicy nie wyciągnąłem ,no nareście wasze wspólne z siostrą zdięcie do niedawna myślałem że się przebieraszBig Gringigglew trakcie wycieczekinnocent
Świetna sprawa z biegówkami, także mam ochotę spróbować. Super dziewczyny ! ok
Konik jest na przedostatniej fotceSmile
Faktycznie musi być z narciarzami źle w tegoroczną zimę, kiedy z desperacji wyciągają sztaczety i jeżdżą niemal po trawie. Wink Jestem z Wami w cierpieniu. Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie