Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Mnich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej Olka widzę, że lubimy te samych klimaty Toungue
napisz proszę którą trasą wchodziliście?

Sylwester napisał(a):
hej Olka widzę, że lubimy te samych klimaty Toungue
napisz proszę którą trasą wchodziliście?

Najłatwiejszą-przez płyte

Ja zrobiłem GO tr. Robakiewicza z przejściem na Klasyczną
WOW! Mnich To wielkie moje marzenie I chyba każdego miłośnika gór.Zazdroszczę wam
to teraz ... do roboty spoko
Marzenia są od tego żeby je spełniać
Życzę powodzenia i trzymam kciuki
Czuję się mocno zdopingowany.Spróbuję w przyszłym roku ("robota" nie zając nie ucieknie a tym bardziej Mnich).Poprzeglądam Internet.Może coś znajdę na temat dróg wspinaczkowych.Chciałbym wejść solo ale nie wiem czy to jest możliwe bez sprzętu słyszałem o wypadkach.Jeśli nie będszie możliwe samemu to przyczępię sie do jakieś grupy z przewodnikiem.
Spoko - zacznij z kimś, nie rób tego sam ... a w prezencie coś co Ci się spodoba, pzdr.
http://www.alpio.pl/a/mnich.html
Jeśli potrafisz się wspinać "Przez Płytę" (to najłatwiejsza droga) nie będzie problemu jeśli nie wspinasz się postaraj się o przewodnika, samemu się nie pchaj.
Jeśli chcesz kontakt do super przewodnika to Ci dam Big Grin
Polecam goraco Mnicha . Sam tam się jeszcze wybiorę.

Olka napisał(a):
Jeśli potrafisz się wspinać "Przez Płytę" (to najłatwiejsza droga) nie będzie problemu jeśli nie wspinasz się postaraj się o przewodnika, samemu się nie pchaj.
Jeśli chcesz kontakt do super przewodnika to Ci dam Big Grin

Wspinałem się trochę po skałkach jurajskich w czasie studiów.Po trudniejszych z asekuracją po łatwiejszych bez. Upłynęło co prawda już trochę lat Myślę że technicznie bym podołał ale nie wiem jak z presją psychiczną.Ale jak masz namiary na przewodnika to możesz mi podać.Do przyszłego roku mógłbym to wszystko przeanalizować .Wiem tylko że przewodnicy kosztują dosyć drogo.A w tej chwili finansowo nie stoję za dobrze .Pozdrawiam

Super przewodnik Jan Gąsiennica-Roj senior

Tel.602-217-248.
Dzięki za namiary .Również Sylwkowi za podesłaną stronę .Dobrze być w takiej rodzinie ForumowiczówBig Grin
Na zdrowie - byle mądrze
Stron: 1 2
Przekierowanie