Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Ranking schronisk górskich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Głosowanie na najfajniejsze schronisko górskie w Małopolsce. Wrzucam, bo fajna zabawa. Nagrody też fajne można dostać.

http://www.krakow.naszemiasto.pl/serwisy...,t,tm.html

P. S Głosujcie na Hawiarską Kolibę Smile

farben napisał(a):
Głosowanie na najfajniejsze schronisko górskie w Małopolsce. Wrzucam, bo fajna zabawa. Nagrody też fajne można dostać.

http://www.krakow.naszemiasto.pl/serwisy...,t,tm.html

P. S Głosujcie na Hawiarską Kolibę Smile

Hej hej pomału,a może na początek wypada się przywitać.Pierwszy post i już kryptoreklama?Osobiście nie lu byłem na Hawiarskiej i nie mogę jej ocenić.

Hawiarska chyba nazwę zmieniła, na Gocha?
Kiedyś zdarzało mi się tam bywać.

mirek napisał(a):
Hej hej pomału,a może na początek wypada się przywitać.Pierwszy post i już kryptoreklama?Osobiście nie lubię Hawiarskiej.

Wiesz Mirek, i w tych czasach są ludziki niewychowane. Sad Patrzą tylko na swoje korzyści. A co do Hawiarskiej, po pierwsze nie wiem co to jest a po drugie mnie to obraża Toungue
Nie wiem co się dzieje? Jeden nas kusi pseudofotografią i drugi(a) pseudoreklamą. Czy nie mają swojej piaskownicy?

Jeśli dobrze kojarzę, to masz Piotrku rację. W którymś numerze n.p.m był wywiad z jednym z opiekunów i przeplatała się tam Gocha właśnie.
Chyba, że to potoczna jaka nazwa.

Czemu Cię Stasiu obraża? Big Grin
W sumie fajnie w tej chatce bywało (tylko syf zdeczka przesadny się zdarzał), ale miło wspominam tych kilka pobytów.
Jak jest teraz, gdy to Gocha, nie wiem.
Ale to nie ważne bo i tak bym oddał głos na inne schronisko Toungue

No właśnie Stasiu, co jest z tą nazwą względem Ciebie? uhm
Panowie, na żartach w powiedzeniach się nie znacie. innocent Tak się mówi, kiedy coś się nie zna i ja prawie tego promowanego schroniska nie znam. Już teraz bym ze zasady na niego nie głosił. Jak to wygląda, to nagroda będzie, ale tą otrzyma człowieczyna farbeny podobny.
Hawiarska przeszła w inne ręce, zwie się teraz Gorczańską Chatą, stąd GoCha.

Stara Hawiarska była mi znana, kilka fajnych imprez tam przeżyłem , ale właśnie bardziej pasowała na studenckie zloty i balangi, zmęczony turysta mógł tam się wówczas nie odnaleźć. Jak jest teraz - nie wiem, słyszałem jedynie, że schludniej. W tym roku może nawiedzę, w końcu to rzut butelką ode mnie Smile

Mallaidh napisał(a):
Hawiarska przeszła w inne ręce, zwie się teraz Gorczańską Chatą, stąd GoCha.

Stara Hawiarska była mi znana, kilka fajnych imprez tam przeżyłem , ale właśnie bardziej pasowała na studenckie zloty i balangi, zmęczony turysta mógł tam się wówczas nie odnaleźć. Jak jest teraz - nie wiem, słyszałem jedynie, że schludniej. W tym roku może nawiedzę, w końcu to rzut butelką ode mnie Smile

Bywałam za poprzedniego gospodarza, byłam dwa razy i teraz, za nowego, którym jest SKPG Kraków.
Kwestia gustu - mi się bardziej podoba chyba teraz, chociaż akurat byłam w grudniu i w schronisku było zimno, nie dawało się dobrze nagrzać, w pokoju gdzie spałam było 5 stopni, ale nie narzekałam, bo lubię spać w takiej temperaturze. Na dole było ciepło, za to zadymione.
Imprezy bywają nadal, chociaż może nie aż tak "kwieciste".
W czasie porządków wywieziono kilka tysięcy butelek.

Dawny gospodarz "Hawiarskiej" prowadzi teraz inne schronisko - w Rzekach, po drugiej stronie Gorców.
I tam już byłam dwa razy - jest fajnie i miło, można w każdej chwili przyjechać.

A co do głosowania - bezapelacyjnie głosowałam na Cyrlę w Beskidzie Sądeckim.

B.

hm cyrla... byłaś ostatnio?
niestety, według mnie czyli szarego plecakowego turysty bez nadmiaru kasy... poszli w komercjęSad

gosia3ek napisał(a):
hm cyrla... byłaś ostatnio?
niestety, według mnie czyli szarego plecakowego turysty bez nadmiaru kasy... poszli w komercjęSad

Byłam nieco ponad rok temu.
Wtedy noclegi kosztowały po 15 zł, a warunki były super.

W czym się przejawia ta komercja ?

B.

powiem tak,
odkąd wybudowali i oddali do użytku nowy budynek ceny poszły dość mocno do góry - pamiętam właśnie noclegi za 15 złotych, ostatnio usłyszałam bodajże 36 zl.
plus - dość znaczna podwyżka cen jedzenia i zmniejszenie porcji.
plus (ale może takie moje szczęście parszywe, bo zdarza mi się trafiać na takie akcje) - niestety imprezy w schronisku do 3 nad ranem, na które nie dość że obsługa nie reaguje to jeszcze w nich uczestniczy...
niestetySad
Smotrawa, a Hawiarska/Gocha nadal ogrzewana tym "kominkiem" przy wejsciu?
Ja osobiście głosowałem na Turbacz,oprócz Turbacza nic z tych okolic nie złoiłem.
Głosowałbym na schronisko pod Kozim ale nie ma go w wykazie Smile
[attachment=38937]
Stron: 1 2 3
Przekierowanie