Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Beskid Śląski przełom marca i kwietnia zamienił sie na TATRY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Planuję mały wypad w Beskid Śląski.
Termin: 30.03-2.04 ale może byc okrojony od piatku po południu do niedzieli wieczór.
Początek Głównego szlaku Beskidzkiego. Jak cza pozwoli to wejście na Równice. Jak nie, to zaczynamy od Czantorii, przez przełęcz Beskidek na Stożek, tu nocleg a dalej na Baranią.

Ktoś ma wolne wtenczas? I ma ochotę dołączyć? zapraszam.
Jestem po chorobie i z kondycja kiepsko więc będę nadrabiała miną Cool
Kasiu ciekawe plany .Ale prognozy pogody nienajlepszeSad. Ja na 51 % w tym czasie bedę na imprezce 3 żywioły).Acha i czy mogłabyś ten post przenieśc do planowane wyprawy -spotkajmy sie na szlaku .Gdy te plany będą w jednym wątku to łatwiej może dość do spotkania Smile
Na 1 .04.07 wstępnie zaplanowałem wschód na baraniej może się spotkamy.
No nie żrtujcie, że pogoda Was odstrasza...Cool

Jak można przenies ten temat?

KasiaA napisał(a):
Jak można przenies ten temat?


Nie można Smile
Moim zdaniem jest wszystko ok. Nawet gdyby się dało nie trzeba by było przenosić Smile

Administrator przemówił więc zostaje Cool

Nikt się nie wybierze?

A czy jest już coś na temat wakacji i planów dłuższych wypraw?

KasiaA napisał(a):
No nie żrtujcie, że pogoda Was odstrasza...Cool


Mnie tak. Co mogę oglądnąć we mgle czy w chmurach?A wędrówka w stugach deszczu też nie dla mnie.Smile

KasiaA napisał(a):
Administrator przemówił więc zostaje Cool


Widzę Kasiu że zaskarbiłaś sobie względy u samego SzefaToungue

spoko napisał(a):

KasiaA napisał(a):
No nie żrtujcie, że pogoda Was odstrasza...Cool


Mnie tak. Co mogę oglądnąć we mgle czy w chmurach?A wędrówka w stugach deszczu też nie dla mnie.Smile


To tez jest smak gór. I słońce i deszcz i mgła i widoki po horyzont. Wszystko to są góry i dlatego tam chodzimy.

KasiaA napisał(a):

To tez jest smak gór. I słońce i deszcz i mgła i widoki po horyzont. Wszystko to są góry i dlatego tam chodzimy.


Lubię oglądać chmury ale z dołu albo z góry(od wewnątr nie Sad)

A deszcz to lubię słuchać i ogladać przez okno w pokoju, leżąc w łóżku z ciekawą książką o gorachSmile

spoko napisał(a):

A deszcz to lubię słuchać i ogladać przez okno w pokoju, leżąc w łóżku z ciekawą książką o gorachSmile

Dobry sposób na uniknięcie przeziębienia-Spoko.A jak się już je złapie-polecałbym jarzębiaczek...

Pomyślę o tym Doktorze .Coś mnie lekko drapie w gardle po ostatniej niedzielnej ekskspadzieSmile

dr.Etker napisał(a):

spoko napisał(a):

A deszcz to lubię słuchać i ogladać przez okno w pokoju, leżąc w łóżku z ciekawą książką o gorachSmile

Dobry sposób na uniknięcie przeziębienia-Spoko.A jak się już je złapie-polecałbym jarzębiaczek...


Jaki z tego wniosek? Że pić coś dobrego i mocniejszego powinno sie podczas przeziębienia nabytego w górach. A takowe mozna nabyć chodząc właśnie w chmurach. Wiec czas ruszać w góry.

spoko napisał(a):
Pomyślę o tym Doktorze .Coś mnie lekko drapie w gardle po ostatniej niedzielnej ekskspadzieSmile

Nie należy zwlekać z tym-skoro jest diagnoza -czas na terapię
Pozdro Spoko.

Spoko napisał
Co mogę oglądnąć we mgle czy w chmurach?A wędrówka w stugach deszczu też nie dla mnie.

Popieram. W czasie zeszłorocznego lata z trzech szczytów mieliśmy identyczne widoki mgła, mgła i mgła - i to było okrutne!
A jarzębiaczek i zdrowemu nie zaszkodzi!
Stron: 1 2
Przekierowanie