Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Ankieta- motywy odwiedzenia KPN w okresie letnim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich,
W związku z pisaniem pracy magisterskiej:"Motywy odwiedzenia Karkonoskiego Parku Narodowego w okresie LETNIM"
potrzebuję kilkudziesięciu ankiet. Prosił bym osoby co były w Karkonoszach o wypełnienie tej ankiety i pomoc w pracy badawczej. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

http://www.ankietka.pl/ankieta/54663/mot...etnim.html
Zrobione Smile
Maselniczko, masz zrobione. Mam nadzieję, że będziesz chociaż inny niż Tobie podobni z ankietami. Sad Możesz się potem z nami podzielić wynikami. innocent
Brakuje pytania czy odwiedzasz w ogóle Karkonosze w okresie letnim, mi wyszło akurat 4 razy w zimę, więc wypełnić nie mogę unsure (nie licząc letniej kolonii w podstawówce Wink )
A co oznaczają "inni podobni z ankietami" Smile Pewnie chodzi o to że raz wejdą i więcej nie zaglądają. W miarę możliwości czasowych będe zaglądał i się udzielałWink szczególnie o Karkonoszach i troche o Beskidach także. W sumie te 2 pasma głównie odwiedzam.

Dziękuje z góry wszystkim co wypełnili. Wyniki udostępnie oczywiście, chodź w sumie są widoczne po kliknięciu w odnośnik w podanym linku Wink

pozdrawiam.
Wiesz Butter, "inni podobni z ankietami" miałem na myśli, że takich jest pełno. Wpadają na foum, żeby tylko egoistychnie zadać ankietę, wyciągnąć z nas myśli i piszą sobie jakieś prace. Nie trzeba z tego powodu być aktywny na forum, ale w razie dobrych manierów wypada chociaż napisać coś o zakończeniu swjej pracy. Huh

Proszę bardzo, ankietka wypełniona Smile
Aż jestem ciekawa konkluzji. Mam nadzieję, że jak się już obronisz to dasz znać.
P.S.
Sądzę, że z naszą pomocą pójdzie Ci jak po maśle Wink
Pozdrawiam

już 68 ankiet Big Grin dziękuje wszystkim którzy wypełnili, najlepiej jak by dobić do 100.... wtedy będzie mega pięknie. Jeśli bedzie taka możliwość to oczywiście podziele się moimi złotymi myślami, czyli pracą, jeśli nie całą to najważniejsze fragmenty. Chodzi mi o to że ogólnie to ciężko znaleźć prace magisterskie ot tak w necie. pozdrawiam.
Poszlo.
Ciekawe, że po 3 latach jeszcze działa.

Pablo napisał(a):
Ciekawe, że po 3 latach jeszcze działa.

Ciekawe dlaczego po trzech latach dopiero wyskoczyło.giggle

Kolejna poszła Wink
Przekierowanie