Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Mirek Emeryt.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Qźwa, nareszcie.W dniu dzisiejszym przez ZUS zostałem uznany za Emerytaok.Witaj wolności i kopczyki.
Bądź dzielny.

Łukasz napisał(a):
Bądź dzielny.

Dzieki,będę jak wytrz,,,,,ę.

Podobno emerytura to jak drugie życie choć czasem doprowadzające ludzi do depresji.
Ale pewien jestem, że ze swoim zamiłowaniem do gór nie będziesz miał problemu z nadmiarem czasu ok

PiotrekDz napisał(a):
Podobno emerytura to jak drugie życie choć czasem doprowadzające ludzi do depresji.
Ale pewien jestem, że ze swoim zamiłowaniem do gór nie będziesz miał problemu z nadmiarem czasu ok

Spoko, już za tydzień nawiedzam moją ulubioną Skalankę.

Pilnuj więc dobrze swojej zielonej dyskietki Smile I miłego korzystania z wolności Smile

hemlighet napisał(a):
Pilnuj więc dobrze swojej zielonej dyskietki Smile I miłego korzystania z wolności Smile

Jeszcze nie dostałem, ale dzienks.ok

Mirek, jednak wiesz, że nie wolno niczego przeginać. Żeby tylko Skalanka Cię nie pokonała. giggle Znam te szybko nabyte wolności. Teraz już możesz z nami wszędzie jeździć. Mam nadzieję, że emerutura będzie dostatnia, bo kopczyki dużo kosztują Toungue Powodzenia, za 10 lat do Ciebie dołączę kwasny
Ja za jakie 40.

Emeryturka ma swoje dobre i złe strony. Tak myślę.
W weekend kopczyki ze znajomymi, ale co przez cały tydzień, gdy wszyscy normalni ludzie pracują na Mireczka? Big Grin
Stasiu,mam zamiar jeszcze przynajmniej odbierać emeryturę.giggle

fabrykadrwin napisał(a):
Ja za jakie 40.

Emeryturka ma swoje dobre i złe strony. Tak myślę.
W weekend kopczyki ze znajomymi, ale co przez cały tydzień, gdy wszyscy normalni ludzie pracują na Mireczka? Big Grin

A ja tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle lat pracowałem na innych.

"Najlepsze życzenia, to marzeń spełnienia.
Bo cóż piękniejszego, niż właśnie marzenia?
Wiek emerytalny po to jest nam dany,
By realizować niespełnione plany.
Więc nie ma co patrzeć na swą kartę zdrowia,
Tylko łykać życie i się delektować.
Brać wszystko co jeszcze do wzięcia zostało
Póki posłuszeństwa nie odmówi ciało."

Mirku, wszystkiego dobrego na emeryturce Smile
Tenshi dzięki,piękne bez dwóch zdań.ok
I ja Mirku dołączam się do życzeń...

niech ta emeryturka upływa Ci powoli w zdrowiu
i na realizacji marzeń... niech w głowie nie zabraknie
pomysłów na ciekawe spędzanie wolnych chwil,
niech nuda nigdy Cię nie dręczy ok
Jeszcze raz dzieki wszystkim.Pomyślę o małej bibie klubowej z okazji odebrania pierwszego świadczenia z Zus-u.giggle
Stron: 1 2 3
Przekierowanie