Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: 01.11.2010 - 15.06.2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No i zamkneli nam skurczybyki, nasze ukochane Tatry Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sadkwasny

Trzeba będzie uprawiać partyzantkę fiuuuu
Nie wolno. Zakaznae, niedozwolone. Smile
Zakazany owoc, najlepiej smakuję Smile , a była już pewna nadzieja, że coś się może zmienieć. Niestety "twardogłowi" dalej przy władzy Sad

chief napisał(a):
Zakazany owoc, najlepiej smakuję Smile , a była już pewna nadzieja, że coś się może zmienieć. Niestety "twardogłowi" dalej przy władzy Sad

Nie radzę u Słowaków teko owocu zakosztować.Drogi,bardzo drogi i gorzki taki owoc.Oj drogi.giggle:hihi:

Od wielu już lat kosztuję, w ramach...obywatelskiego sprzeciwu Boxing

Sokół

Z tego, co słyszałem, wcale nie taki drogi, ale pilnują ponoć dosyć dobrze. Nie wiem, mnie to tej zimy jakoś chyba mało dotyczy.
jak to zamknęli? :> dlaczego?

Sokół

Co roku zamykają. Słowacy. Szlaki powyżej schronisk.
W Polsce zamykają chyba tylko trzy szlaki -

1. Morskie - Świstówka - Pięć Stawów
2. Hala Ornak - Dolina Tomanowa - Chuda Przełęcz
3. Przełęcz w Grzybowcu - Wyżnia Przełęcz Kondracka

Zamykali je kiedyś, czy w tym roku - nie wiem - i czy tylko te - też głowy nie dam - ale tak mi się coś kojarzy.

Sokół napisał(a):

Szlak (przynajmniej do tej pory) był zamykany nie od Hali Ornak a dopiero od Wyżniej Tomanowej Polany - dokładniej od miejsca w którym dawniej znajdowało się odejście czerwonego szlaku na Tomanową Przełęcz.

Słowacy zamykają szlaki, by umożliwić bezstresowe przezimowanie tatrzańskiej faunie, a przynajmniej taka jest oficjalna wersja TANAP.

lilith

chief napisał(a):
No i zamkneli nam skurczybyki, nasze ukochane Tatry Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sadkwasny

Trzeba będzie uprawiać partyzantkę fiuuuu

Dokładnie,ale jak Cię coś swędzi i tak się podrapieszBig Grin

Sokół napisał(a):
1. Morskie - Świstówka - Pięć Stawów
3. Przełęcz w Grzybowcu - Wyżnia Przełęcz Kondracka

TPN, podchodzi do turystyki zimowej w Tatrach dość racjonalnie, choć zamykanie tych szlaków (z poprawką Pedra), uważam, jako nielogiczne i bezsensowne.

Sylwester napisał(a):
Słowacy zamykają szlaki, by umożliwić bezstresowe przezimowanie tatrzańskiej faunie

fiuuuu fiuuuu fiuuuu Wink

TANAP jest tak cudnie obłudny, że "wersje oficjalne" mogą zawierać wręcz kosmiczne bzdury Wink

Czas przypomnieć sobie pieśni partyzanckie ok
zamknęli więc stało się i jest tak co roku, ale po co tyle krzyku, kto ma gdzie pójść, to i tak pójdzie ...
To nie krzyk. To merytoryczna dysputa Wink na temat okrucieństwa Słowaków.
Stron: 1 2
Przekierowanie