Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Rohacze pochmurne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Trasa: Schronisko na Polanie Chochołowskiej - Dolina Wyżnia Chochołowska - Wołowiec - Jamnicka Przełęcz -
Rohacz Ostry - Rohacz Płaczliwy - Smutna Przełęcz - Dolina Smutna - Zabratowa Przełęcz - Rakoń - Schronisko na Polanie Chochołowskiej.

Termin: 05-08-2010

Pogoda: pochmurno z przejaśnieniami, wiatr silny zwłaszcza na Płaczliwym...

Wrażenia: bezcenne ok

Lubię takie zachmurzone góry i do tego pustki na szlaku. Znam tę trasę ale w odwrotnym kierunku.

Robisz fajne zdjęcia Dawidzie. Kiedyś na szlakowskazie na Smutnej Przełęczy ktoś sfrustrowany powiesił stare zużyte buty. Widzę, że już jakiś chętny znalazł się na nie. Smile
Dawidze, ja myślę, że nie ma co się smucić nad pogodą. Foty bez słońca też są przepiękne. Mam we wrześniu w planie coś podobnego z żoną, ale tak mocno nie będę mógł zasuwać. giggle
Achh Rohacze... Rok temu dane mi było przejść tą samą trasą. Powrót przez Sedlo Zabrat przy lampie to istna męka...

[attachment=33001][attachment=33000]
Rohacze są świetne, wchodząc na Płaczliwy na szczęście miałem piękną pogodę, czego powtórnie życzę.

Cecylia napisał(a):
Kiedyś na szlakowskazie na Smutnej Przełęczy ktoś sfrustrowany powiesił stare zużyte buty. Widzę, że już jakiś chętny znalazł się na nie. Smile


Jak widać w przyrodzie nic nie ginie.

Cecylio wrzuć tutaj swoje zdjęcia z Rohaczy, chętnie obejrzę je z innej perspektywy Smile

piękne zdjęcia .. klimat tak pasuje do trasy Smile

Stasiu napisał(a):
Dawidzie, ja myślę, że nie ma co się smucić nad pogodą. Foty bez słońca też są przepiękne.


W pełni się z Tobą zgadzam Stasiu, zwłaszcza, że dzień wcześniej była tylko mgła i deszcz.


Umknęła mi ta relacjablink

Stasiu ma rację, bez Słońca też może być interesijąco. Te skłębione chmury które miałeś dookoła tworzą klimat!
Szkoda mi, że trasę Trzydniowiański - Kończysty - Jarząbczy - Jakubina - Jarząbczy - Wołowiec musiałem przejść w totalnej mgle kwasny Niemniej jednak dobra widoczność na Rohaczach wynagrodziła jej brak z dnia poprzedniego i co najważniejsze - przestało tego dnia padać Smile

Cecylia napisał(a):
... Kiedyś na szlakowskazie na Smutnej Przełęczy ktoś sfrustrowany powiesił stare zużyte buty. Widzę, że już jakiś chętny znalazł się na nie. Smile

2 sierpnia, gdy szliśmy na Rysy, tak w połowie drogi między Czarnym Stawem a Bulą (przy takim wielkim głazie, obok wypływa strumień) tez ktoś sfrustrowany pod głazem zastawił stare, zużyte buty.
PS. Widać rodzi się nowa, świecka tradycja Smile

to nie tradycja, to po prostu karygodne warcholstwo bydlaków zaśmiecających szlaki ...

Sylwester napisał(a):
to nie tradycja, to po prostu karygodne warcholstwo bydlaków zaśmiecających szlaki ...


No tak, ale ciekaw jestem, kto nosi w plecaku zapasowe kierpce uhm Ja bym musiał po zostawieniu butów iść na bosaka innocent

Rohacze to fajny rejon. Już sama nazwa jakoś człowieka przyciąga w to miejsce. Smile

Bardzo ładne zdjęcia. ok
O w morde, ale żeby buty zostawićBig Grin
Nie złe.
Stron: 1 2
Przekierowanie