Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Kurtki???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeszcze załóżcie wątek pod tytułem: "Jak wytłumaczyć żonie co to Event Vaude i potrzebę jego kupienia" ... Pablo, tez myślałem o Mamucie...dzięks Big Grin

zyraf napisał(a):
...
Za 800zł dobrego goretexu nie kupisz. ... I co najważniejsze szyta jest w Polsce a nie u kitajców Smile. ...trzeba się wykazać kurtka jest pancerna).

Goretex z 800pln to normalny goretex tylko kurtka jest np starego fasonu, starszy model, czy końcówka juz nie produkowana (trendy mody itp) różnice są w kroju ,szwach i rodzaju zewnętrznego materiału i dodatkach.

Mozna kupić TNFa za 2000 pln i jak nie ma napisane że zdziełano u Kitajców to znaczy że podróba Smile .

Zyraf a gdzie Ty już chadzałeś w Twojej kurtce, ze twierdzisz iż jest pancerna ??

Ja polecam Milo na gelanots'ie i Lowe Alpine. Używam ich wyrobów i jestem z nich bardzo zadowolony.

Pablo napisał(a):
[quote=zyraf]

Zyraf a gdzie Ty już chadzałeś w Twojej kurtce, ze twierdzisz iż jest pancerna ??

Ten sam model ma mój kolega z którym po górach czasem dreptam i w tym modelu uczył się jazdy na snowbordzie...jakieś spodnie rozwalił kurtka przetrwała Smile

Zresztą opinie ludzi i sprzedawców potwierdzają że jest "pancerna" Czasem narzekają na oddychalność ale jak wiecie ta zależy od warunków i nie raz człowiek w gotetexie się spoci.

Stron: 1 2
Przekierowanie