Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Gofry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przypiekło nas porządnie. Twarze, karki, łydki spieczone tak, że do teraz boli.
Trasa była długa i bardzo widokowa-jak to w Tatrach Smile

Kiry -Hala Ornak -Iwaniacka Przełęcz -Ornak -Starorobociański Wierch -Kończysty Wierch -Trzydniowiański Wierch -Chochołowska Polana -Siwa Polana

Jeszcze w Kościeliskiej panował przyjemny chłód ale już powyżej schroniska z każdą chwilą Słoneczko przypiekało coraz mocniej. I muchy. Tabuny tych upierdliwych stworzeń krążyły nad głowami, śmialiśmy się że i tak nie jest źle. Gorzej gdyby zaczęły sie pojawiać sępy. To by był zły znak Big Grin
Ale to w sumie drobiazgi w porównaniu z pięknymi widokami.
I co najważniejsze-wyjątkowo mało ludzi na szlakach, jak nie w Tatrach. Dosłownie sporadycznie się kogoś spotkało. Trochę więcej luda na Starorobociańskim i Trzydniowiańskim a poza tym święty spokój. Nawet w schr w Chochołowskiej nie było zbytniego oblężenia (o Ornaku nie mówię bo wcześnie byliśmy więc kapeluchy jeszcze spały).
Udała się wycieczka że hej!

Foty http://www.dzikastrona.c0.pl/TZachodnie2010/

Cieszę się, że się udała wycieczka, hej! Wink
Zdeterminowane z Was osóbki. W taki skwar w góry, a trasa do krótki też nie należała. innocent
Podziwiam! ok
Właśnie w tej spiekocie upatrywałbym przyczynę bezludności na szlakach. Jakoś nic innego mi do głowy nie przychodzi. uhm Ale na co by nie narzekać, to wspaniałe widoki i dobre towarzystwo są w stanie zrekompensować wszelkie niedogodności.
Lubię tą trasę, tylko lampa zbyt mocna jak dla mnie.

Najs fotos ok
Trasa ładna, ale nie poszedłbym w taką lampę, zero cienia - zgroza!
Smile
No grzało trochę, grzałoSmile ale na szczytach pojawiał sie przyjemny wiaterek wiec dało sie przeżyć. W sumie bardziej upierdliwe od Słońca były te muszyska. Cholerstwo jest upierdliwe, nawet dym z papierochów ich nie ruszaBig Grin

Ale Lapikus dobrze mówisz-ta mała ilość ludzi pewnie wynikała z panującego upału.
Ładna wycieczka i będę miała mam nadzieję okazję przejść ją podczas najbliższego wypadu w Tatry Smile Zdjęcia ok ok
Fajna wyprawa. podobną trasę chciałbym przejśc tylko za jakies 7 tygodni Big Grin i w planach mam w odwrotnym kierunku.
Takie słońce - podziwiam że się chciało taki kawał maszerowac ja bym pewnie sie gdzies w cieniu ukrył.
Fotki super
Tam ludzi może było mało, bo...na szczyty trzeba wleźć własnonożnie Smile
Wczoraj w kolejce do kolejki na Ceprowy Wierch trzeba było spędzić 3 upalne godziny *Big Grin

(*wiadomość z pewnych źródeł)
3 godzinki ? wow ! no to nieźle ceprów tam dopiekło !
Wycieczka bardzo ciekawa, myślę, że ludzi mało ze względu na upał. Ja też sam bym się nie wybrał - wczoraj w lesie ledwo dało się wytrzymać.
Uff jak gorąco Big Grin W czerwcu przemierzyliśmy tę trasę, ale w odwrotnym kierunki - też nam dopiekło Smile Ale nagrodą są za to widoki Smile
No, i nareszcie fajna wycieczka. Słońce nie słońce, kiedy górskie hormony się odzywają trzeba iść. Cool Tylko Piotrek nie wiem, gdzie do gofrów podziała się bita śmietana z truskawkami uhm Może tą sobie paplałeś spalone miejsca giggle

Stasiu napisał(a):
... Tylko Piotrek nie wiem, gdzie do gofrów podziała się bita śmietana z truskawkami uhm Może tą sobie paplałeś spalone miejsca giggle

Były bite muchySmile Co prawda nie tak smaczne jak śmietana ale ubicie nawet jednej dawało wielką radośćok

Słońce słońcem, ale za to widoczośc cudowna co uwielbiam i poszedł bym mimo upału.
Gratuluję wytrwałości w marszu w tym słoneczkuSmile) Superowe focieSmile)
W tej wycieczce to w większości brali udział bandyci z Urzędu Skarbowego. Więc nie szkoda ich.

P.s. Panowie - co do kolejki na Kasprowy. Mam zamiar za tydzień się nią przejechać. Mogę ?
Stron: 1 2
Przekierowanie