Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Dalekie obserwacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Sokół

Proponuję nowy konkurs. Wrzucajmy tutaj nasze zdjęcia z "dalekimi obserwacjami".
Na pewno każdy z nas ma jakieś tam takowe.

Proponuję, aby każdy szacował odległość od punktu, z którego było robione zdjęcie, do punktu obserwowanego.

Ciekawe, którzy będą mieć najdalsze obserwacje.....

Dla przykładu - zdjęcie znalezione w jednym z portali internetowych - Tatry z Kopca Wyzwolenia. To taka mała górka za Bytomiem.

odległość do Sławkowskiego -- 163 km. [attachment=31853]
Okey, czemu nie, ale czy oceniamy zdjęcia za odległość czy kto dalej rzucił aparatem?
Smile

Sokół

Możemy się umówić, że na przykład "bijemy rekord" na najdalszą obserwację Forum.

Sokół

[attachment=31854]

Tatry z Rysianki. Do Krywania ok. 80 km.
Hmm...Tatry z Małej Rawki - około 170km
(mierzone od Rawki do Starego Smokowca)
[attachment=31855]
Widziałem fotkę gdzie indziej i wiem, że Mallaidh pokazał tylko część swoich możliwościok więc z pasmem Pradziada z Baraniej, Skrzycznego czy Pilska nie mam co startować tutaj...
Krzysiek, nie gadaj, tylko wrzuć co masz, nie będziemy się o pół metra licytować Smile
Chodzi przecież o ciekawe zdjęcia! CzekamBig Grin
Jedno z nielicznych jakie się u mnie ostały:
[attachment=31856]
Jesioniki z Baraniej Góry z końca 2008
No, to ja sobie wtrącę swoje trzy grosze:
[attachment=31882]
Taterki z Czantorii.
[attachment=31883]
Pradziad (mało widoczny) z W. Raczy
to i moje:
gorgany z tarnicy:
[attachment=31885]
No, a w Gorgany, zależy który szczyt - to około 150-170 będzie Smile

Z Babiej na Pradziada - 165km jakby ktoś miał...

Mallaidh napisał(a):

ktoś maToungue
[attachment=31886]

gosia3ek napisał(a):

Mallaidh napisał(a):

ktoś maToungue

Niezłe...

Sokół

Może to nic imponującego w porównaniu z tym, co wkleiliście, ale....

Dziś całkiem niezła widoczność się pojawiła. Tak więc małe widoczki z Bytomia...

[attachment=31933] Skrzyczne i Klimczok

[attachment=31934] Leskowce i inne gady. Po prawej stronie, za kominem - Pilsko.

[attachment=31935] Beskid Mały, Pilsko i Brama Wilkowicka ze Skrzycznem i Klimczokiem.

[attachment=31936] Jakość do d... bo ręka się trzęsła, a i aparat jest niskich lotów. Specjalnie dla Stasia - Czantoria.

Odległości.... Na Czantorię będzie jakieś 90, Klimczok 70-80, Pilsko ok. 110
No ładne ujęcia, ładne.. pozwolę sobie dorzucić i moje.. nie żeby jakaś imponująca odległość ale chyba miłe dla oka.. Tatry z Koniakowa.. Pozdrawiam
Stron: 1 2
Przekierowanie