Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Turyści są z Saturna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ave Szatan Górski.

Bardzo lubię pewne miejsce w Tatrach. Kraków się zwie. Byłem tam parokrotnie. Letnio, zimowo. I chcę stale wracać i dokładniej poznać to miejsce. I okolice. W okolicy Wink występuje niejaki Saturn. Ładne bydle, miło prezentuje się z Hali Pisanej. Plus minus orientowałem się gdzie trzeba odbić w Krakowie aby tam się wtoczyć. W piątek 28 maja tegoż roku. nastapiło to. Wtoczyliśmy się we dwójkę. Bydle zusowskie Robert i pracownik Domu Dobroci Łukasz.

Znaleźliśmy w Krakowie odpowiedni żleb idący ostro w lewo. Cudny. Trzy kroki w górę, jeden w dół. Następnie , docierając do ściany turni skręcamy w lewo. Użycie rąk górnych wskazane. Widoki powalają. Coś cudnego i nowego. Trochę dalej wyłania się Kominiarski Wierch, a jeszcze dalej Starorobociański, Bystra, Kamienista i inne. Docieramy do Przełączki za Saturnem. W prawo droga na Upłazkową Turnie. Na szczyt nie weszliśmy, kłopoty orientacyjne i kto wie, czy przy zejściu nie byłaby konieczna lina. Wracamy na Przełaczkę i spacerujemy na szczyt Saturna. Piękne widoki z tej turni. Ciekawe spojrzenie na Polanę Stoły i na dno Kościeliskiej. Potem powrót na Przełączkę i jazda w dół. A raczej spływ w dół. Szlismy wzdłuż, a czasami w strumieniu. Było ciekawie. No i na Hali Pisanej włazimy na ekumeniczy szlak. Potem skok do Mroźnej w celach plotkarsko - towarzyskich. Powrót do Doliny tą samą drogą i jazda w Zakopane.

Zdjęcia będą.

P.s. W piatek w Tatrach było lato.

magda.s.77

Czytałam, że 50 lat temu prowadziło tam legalne wejście. Czy aby dziś nie podchodzi to pod mandat? Smile

Łukasz napisał(a):
Turyści są z Saturna

A filance z Wenus?uhm

Łukasz napisał(a):
Zdjęcia będą.

Wiadomo, dorobienie słonka w PS trochę czasu zajmujeToungue

Łukasz napisał(a):
P.s. W piatek w Tatrach było lato.

A świstak siedzi i zawija...Huh Gupia pogoda!

Kto pierwszy bez winy niech rzuci mandatem Wink

Fotomontaże są już zmontowane. Pogoda do normy wróciła w sobotę. Zaliczylismy w dobrym stylu Murowaniec. I flaszkę w nim. A co niektóre typki atakowały Kasprowego w celach narciarskich Cool
ciepło i skalnie
Skandal, skandalicznie ładne zdjęcia Smile
O w mordę, ale Ci sie trafiła pogoda.
Bo ja dobry człek jestem Wink

Obecnie mam mordę w barwy narodowe.
Oj, Mości Łukaszu!

Wpadłeś jak śliwka w kompot. Nie da się ukryć, że ten rejon Taterków działa na Ciebie, jak dobry lep na muchy. Nie opędzisz się od niego tak szybko.
Tylko w zasadzie - po co? uhm
Skoro jesteś tak mocno nim zauroczony!
Wcale się temu nie dziwię. Sam nie mogłem napaść oczu patrząc na Twoje zdjęcia, a co dopiero przeżyć to na własnej skórze.
Pięknie tam miałeś! ok
cholerny świat, gupia pogodaBig Grin
Panie Łukaszu, zdjęcia tragiczneWink
z czystej życzliwości życzyłam CI naszej wtorkowo-środowej pogody, ale jak widać - moje życzenia spełniają się na odwrót. cóż, Twój fartWink następnym razem będę CI słoneczka życzyćBig Grin

Łukasz napisał(a):
Bo ja dobry człek jestem Wink

Obecnie mam mordę w barwy narodowe.

Znaczy opaliło Cię do połowy?uhmSmile

Piękne widoczki, naprawde.

Panie Piotrze - okulary miałem.

Gosiaczku - dziękuje bardzo. W sobotę Twe modły zostały wysłuchane.
Nieprzyzwoicie niebiesko.

Łukasz napisał(a):
Bo ja dobry człek jestem

Szkoda, że dobroci wystarczyło tylko do sobotniego poranka.
Szukaliśmy Was koło 14 na jadalni. Bezskutecznie. Pewnie coś łoiliście.

Stron: 1 2
Przekierowanie