Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Wielkanoc na szlaku na Krywań
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
kilka zdjęc z Wielkanocy w Tatrach na Słowacji. Warunki idealne, tyle, że powyżej 2 tys w drodze na Krywań zamiast śniegu na grani, który towarzyszył nam po drodze, zastaliśmy żywy lód i dla nas droga się skończyła, ale i tak były to bez dwóch zdań najlepsze święta.

zdjęcia

http://www.mountainbike.keep.pl

góry --> wielkanoc,tatry
Coś widać że na zdjęciu nr. 100_2235 kilka sekund wcześniej nastąpiła katastrofa kulinarna Smile wady tych małych palników, zdarzyło mi się coś podobnego w ciężarówce, z małego palnika na normalnej butli spadł mi rondel ze smażonymi pomidorami do jajecznicy, przy najbliższej okazji kupiłem duży palnik Smile

Ładna wycieczka, gratulacje.
wielkiej katastrofy nie byłoSmile wystarczyło troche powiosłować łyżką i jedzenie znowu było na swoim miejscu. A jeśli chodzi o palnik to wypadek nastąpił przez nierównośc terenu na którym gotowaliśmy, ale to fakt, że przy małym palniku i dosyć dużym garnku trzeba go ustawić dosyć precyzyjnie, żeby uniknąc wywrotki.

magda.s.77

mountainbike napisał(a):

Nie mogę się dostać w Góry Sad Link się nie otwiera Sad

Bardzo fajnie spędziliście świętaok

Magdo, może to chwilowe problemy. Link już działa.
I mnie sie bardzo podobało - fajne zdjęcia i świeta nietypowo spedzone, z dala od zgiełku i domowego obżerania się Big Grin
Przekierowanie