Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Zagadki nie tylko górskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Noooo nieeee wieeemm czy mogę aż tyle podpowiadać Wink
hmmm,jak dla mnie to za Sylwkiem widać Świnicką Przełęcz i ŚwiniceSmile Toungue
Trafiony zatopiony Big Grin Gratulacje

dzienciol313 napisał(a):
hmmm,jak dla mnie to za Sylwkiem widać Świnicką Przełęcz i ŚwiniceSmile Toungue

Na mój gust trafiony-zatopiony, choć ostatecznej weryfikacji dokona Pablo Wink ( fotka zdjęta z przełęczy Karb-jak sądzę)
Aby temat nie zardzewiał i było na czym zawiesić oko- taka fotka z Tatr Słowackich- w nazwie Turnia....ale jaka ?

Może Jastrzębia uhm

Stasiu napisał(a):
Może Jastrzębia uhm

Turnia wyższa od Jastrzębiej.T i w innym miejscu Wysokich Tatr Słowackich.Dla przypomnienia - na zdjęciu najwyższy obiekt( z lewej strony).

Nie wiem. Musiałbym z mapy a tej nie mam pod ręką. Niech kto inny odgaduje.shut up

Stasiu napisał(a):
Nie wiem. Niech kto inny odgaduje.shut up

Nie płakuniać !Cry
Idzie o istotny szczyt zwornikowy.uhm

Hlińska Turnia
Pablo ! -po prostu pięknie ! ok
To jest właśnie takie "dziwne" zbliżenie, że tak powiem Wink wydaje się że blisko, okiem wygląda inaczej, czy to z MPpCH i w tle Szczyrbski Szczyt nieee a może Hruby W. ??
Nie no jednak to Szczyrbski Szczyt, tylko zdjęcie chyba z innego miejsca ??

Pablo napisał(a):
czy to z MPpCH i w tle Szczyrbski Szczyt nieee a może Hruby W. ??

Hłe, hłe Rolleyes-zdjęcie zapewne nie ze szlaku-w tle Hruby Wierch i dalej grań Hrubego, poniżej Hlińskiej Turni- w grani szczycik Koprovskej vezy i poniżej Niżnia Koprowa Przełęcz(2094m)- nie mylić z Wyżnią Koprową (2180m) przez którą przechodzi znakowana trasa ( nie ma jej na fotce).Przypuszczam , że zdjątko zostało wykonane z wysokości ok 2110m , sądząc z azymutu, ponad Hińczowym Stawem , z rejonu pod granią Wołowca Mięguszowieckiego unsure

Czyli fota gdzieś z perci nieznakowanej, którą idzie się na Czarnego Mięgusza od słowackiej strony (przez Hińczową Turnię) ale jednak po układzie turni na prawo za głównym szczytem w tle obstawiał bym że to jednak Szczyrbski Wink
tu podpowiedzi: http://www.turnia.pl/galerie_gor/1970.php?o=53
http://www.turnia.pl/galerie_gor/1970.php?o=55

Pablo napisał(a):
ale jednak po układzie turni na prawo za głównym szczytem w tle obstawiał bym że to jednak Szczyrbski Wink

Całkiem to prawdopodobne uhm

Przekierowanie