Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Szukam palnika Campingaz Bluet 206
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pomóżcie! Szukam palnika firmy Campingaz Bluet 206 (na przebijane kartusze). Palnika potrzebuję na wyjazd do Argentyny (wejście na Aconcaguę). Taki palnik sugerował organizator wyprawy, widocznie takie kartusze są tam najłatwiej dostępne. Mam kłopot, bo nigdzie (w necie też) nie mogę go znaleźć.
Tu cos znajdziesz http://www.campingaz.com.pl/?id=2&p=8.61.276&f=
sam używam 270 (nakręcany palnik) nie jest to duży wydatek, wiec może juz na miejscu kupisz palnik razem z kartuszami i będzie po kłopocie z dopasowaniem (tam gdzie mają kartusze pewnie znajdziesz i palniki)
pozdrawiam
Ok, dzięki. Tylko powiedz jeszcze, jak "to" się kupuje. Trzeba się tam zarejestrować?
Na allegro też kupisz jak kupiłem za 56 zl,ale w niedziele miałem okazje wypróbowac ten palnik z kartuszem 270 w warunkach zimowych ,nie udało mi się zagrzac wody ,wiec jak chceż korzystac w warunkach zimowych kup coś lepszego. W innych porach roku rewelka ,cały zestaw nie jest ciężejszy od termosu.
Małe sprostowanie: dowiedziałem się od organizatora, że nie musi to być campingaz. Natomiast musi pasować do przebijanych kartuszy 190 gram...To teraz muszę znaleźć coś lepszego niż bluet 206 Smile
Obywatelpp, w zimowych warunkach mogą być problemy z palnikami napędzanymi normalną mieszanką propan-butanową. Trzeba wtedy przejść na palniki benzynowe. uhm

Stasiu napisał(a):
Obywatelpp, w zimowych warunkach mogą być problemy z palnikami napędzanymi normalną mieszanką propan-butanową. Trzeba wtedy przejść na palniki benzynowe. uhm


Wiem że benzynowe są lepsze, ale chyba nie mam wyjścia...muszę mieć na przebijane kartusze, ewentualnie adapter-przejściówkę. Oglądałem taką Markilla, ale była droższa od niejednego palnika Smile

Ja mam palnik od Colemana. Jestem z niego zadowolony ok
Ok, nie ciągnę już tego tematu, poradzę sobie. Dzięki wszystkim za rady, pozdrawiamSmile
Przekierowanie