Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: A może tak troszkę zagadnień z tatrzańskiej topografii?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tych Turni jest kilka, jedna z nich ma 1064,9 ale czy ona jest najniższa ?
Ludziska ( i kobiety ) - ma ktoś z Was zdjęcia Nowej Doliny i Nowego Żlebu ?
Pozaszlaków się zachciało widzę innocent

Też z chęcią bym zobaczył. W oczekiwaniu na takowe proponuję jedną dolinkę bardziej na wschód:
http://www.gorskiswiat.pl/forum/showthre...8#pid79318
W życiu moja noga nie zstąpi ( jak też nigdy nie zstąpiła ) ze szlaku i dlatego chcę to na zdjęciach oglądnąć. Relację czytałem. Zacna.

Łukasz napisał(a):
W życiu moja noga nie zstąpi ( jak też nigdy nie zstąpiła ) ze szlaku (...)

Chyba nieznakowanego Cool

Proszę udowodnić, że popełniłem zbrodnie zejścia ze szlaku.
Udowadniać nie będę, wolę nie zaczynać z US innocent
Panie i Panowie - czy ktoś ( za wyjątkiem Spoka ) odwiedził kiedyś okolice Kop Sołtysich ?

Łukasz napisał(a):
Panie i Panowie - czy ktoś ( za wyjątkiem Spoka ) odwiedził kiedyś okolice Kop Sołtysich ?

Słyszałem, że był tam sam Reinhold Messner.

Też tak słyszałem. Zgubił się schodząc z Gęsiej Szyi. No ale on u nas nie pisuje. Piszący bywali tam ?
Rozmawiałem z nim wczoraj. Mówił, że się przed Wielkanocą jeszcze zarejestruje na GŚ-u. Poznamy wówczas całą prawdę o Kopach Sołtysich.

Łukasz napisał(a):

Po co?...nie ma tam szlaku znakowanego giggle Cool

Co cie interesuję? Wink

Widoki, otoczenie, wąwozy u podnóża.

P.s. A szlak się wytyczy.
Wraz z Łukaszem chcemy tam zorganizować wielką wyprawę. Piszesz się na nią? Wink

maciek napisał(a):
Wraz z Łukaszem chcemy tam zorganizować wielką wyprawę. Piszesz się na nią? Wink

Wy, to jacyś poszukiwacze skarbów, czy co? uhmgiggle

Łukasz napisał(a):
Widoki, otoczenie, wąwozy u podnóża.

Widoki przeciętne...dla tatro maniaków cenne.
Jak to w reglu w większości lasem, choć wyziory wiatrołamowo-łomowe są. Bywają i ładne polany...widokowe (choc nie rusinkowe).
Co do wąwozu, to oglądałem kiedyś zdjęcia kolegów...robi wrażenie, że w tak niepozornym miejscu, taka perełka. Osobiście nie byłem.
Ciekawa trasa np. na rakiety, co by sie zieloni nie czepiali o niszczeniu trawy Toungue

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie