Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Co sądzicie o "bibie"?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mi pasuje. Jak się nic nie wywali to się stawię.
Jutro przekażę szefowi kartę urlopową.

Jeśli chodzi o punkt zborny to moja propozycja: schronisko na Markowych Szczawinach ale nie wiem dokładnie. Przestudiuję wieczorem mapę dokładnie to dam znać.
No i wyszło na to, że Wy bedziecie imprezować a ja na 50 km na nartach gnać w Izerskich. Nooo chyba że śnieg nie dopisze (co jak widać wcale nie jest aż tak nierealne) to również się na Markowych stawię Smile
Coś dalam plamę z tym planowaniem Sad
hmm
zobaczymy, pomyślimy
W którymś poscie sugerowałem karczmę Rzym w Suchej B na spotkanie i nadal podtrzymuję .Przy okazji można zaliczyć 2 rzeczy na raz
I ja się wstępnie piszę i rezerwuję sobie termin na Babią - myślę że chyba Markowe będą najlepsze, no chyba że gdzieś w Zawoi.
Czekałem i się doczekałem na 99 % się wstawię.
Słuchajcie szanowni forumowicze Big Grin
Jest pewna konkretna propozycja odnośnie planowanego wyjazdu i biby.
I dzień (2 marzec, piątek) - spotkanie w Zawoi, następnie przejście żółtym szlakiem przez Mosorny Groń do Hali Śmietanowej i dalej czerwonym przez Policę do Hali Krupowej (biba nr 1 , nocleg).
II dzień (3 marzec, sobota) - Hala Krupowa i czerwonym szlakiem przez Policę na Przełęcz Krowiarki, przez Babią Górę do Markowych Szczawin (biba nr 2, nocleg)
III dzień (4 marzec, niedziela) - Markowe - Mała Babia - Markowe - Zawoja (pożegnanie, odjazd)

Naturalnie to tylko propozycja więc ani konkretnie te noclegi nie muszą być w tych miejscach a i całość może wyglądać inaczej. Piszcie jednak co o tym myślicie.
Mnie odpowiada /hehe/ teraz lista obecności, rezerwacje i do dzieła ...
w Krakowie rankiem w Zawoi przedpołudniem - a dalej w/g rozkładu jazdy ...
i oto właśnie wpisałem sobie w kalendarzu wielkimi literami:
BIBA
mam nadzieję, że nie wiele się zmieni bo termin bardzo mi pasuje Smile
Wstepnie tez się piszę Smile
Muszę tylko coś wykombinować z pracą i Bogusia z uczelnią
Się cieszę... Big Grin
no tez bym chętnie swoją kobiete zabrał, ale jej niestety nie ciągnie tak do puszczy jak mnie. szkoda trochę, ale nie można miec wszystkiego.
nogi i serce mi się wyrywają na tą wyprawę, ale wątpię, zebym doszła do siebie tak szybko po ostatnim leczeniu.


Chociaż może, może, kto wie... Shy
Moja gupia mapa się skończyła na Policy, guupia mapa Sad

Ale znalazłem, mozna też podejść w piątek na chwilkę na Okrąglice 1247 m. na której znajduje się Kaplica MB opiekunki turystów, czyli Nas.
No Ja oczywiście z Jadzią się zamelduję.
Ustaw się Fazik tak by dojechać do Zawoi /ja będę jechał PKS-em nocnym - u Ciebie o 4.00, w Krakowie koło 5.30 / jak najwcześniej, to będzie czas na wszystko co w zasięgu hehe ...
Z Policy jest około 2 km na wschód czerwonym szlakiem na Halę Krupową. Tam jest rozgałęzienie szlaków i skręcając w prawo w 5 minut czarnym szlakiem jesteś przed budynkiem schroniska gdzie zrobimy bibe Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie