Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: F1 - Grand Prix Węgier 2008 - Hungaroring
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Chciałam pokazać wam kilka zdjęć z tegorocznych zawodów F1 Węgier. Moja mama miała szczęście i wygrała wycieczkę do Budapesztu. Pojechało z nią jeszcze kilka osób z pracy (bank ING). Zwiedzanie miasta połączone z obejrzeniem zawodów na Hungaroringu. Było strasznie gorąco, ponad 40 stopni przy torze ponad 50. Przynajmniej tak mówiono.
Mama mówi, że na Węgrzech można częściej spotkać Polaka niż Węgra. W każdym hotelu, sklepie i restauracji ludzie posługują się językiem angielskim. A Polskich samochodów jest więcej niż trochę... dużo więcej. W jej hotelu mieszkała wycieczka z Chin, która jechała w podróż po Europie, Polskim autokarem... ciekawie.
Podsumowując mama jest bardzo zadowolona z tego, że była w Budapeszcie, ale zawody, nawet na żywo średnio się jej podobały.
Dzięki Aga za fotki, gratulacje dla mamy za wygraną wycieczkę! Budapeszt jest piękny, na mnie zrobił ogromne wrażenie-to prawda, że kręci się tam wielu Polaków, w końcu: "Polak, Węgier dwa bratanki.." Wink
Pewnie dlatego tak dużo Polaków bo wszyscy na Kubicę chcieli popatrzeć.

Może siedziała w takim miejscu że mało było widać i temu średnio sie podobało Smile
Było 60 tyś kibiców z Polski, więc nie trudno było ich zauważyć Wink
Przekierowanie