Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Kontuzja - i co dalej.....
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam już diagnozę i wyjaśnioną przyczynę bólu w kolanie: "chondromalacja kolana" czyli zniszczenie chrząstki. Mam brać ARTHRON COMPLEX przez 4 miesiące. Oprócz tego dostałam receptę na jakieś tabletki przeciwbólowe, do zażywania w przypadku bólu kolana gdzieś w trasie Huh. Na pytanie:" i co teraz robić", pan doktor odpowiedział : " i co mam pani powiedzieć? nie chodzić?" i że: "nie przeciążać kolana, można wszystko dopóki nie boli", i :"powiem Pani co robią himalaiści - zastrzyki z kwasu hialuronowego przed wyprawą" ermm
Tylko że to trochę drogi gipsSad

No i teraz tak siedzę i myślę. Oczywiście szereg pytań nasunął sie już po wyjściu z gabinetu. Z chodzenia raczej nie zrezygnuję póki jeszcze chodzić mogę. Ale może by łykać jeszcze coś dodatkowo? Jakieś leki roślinne? Może jakieś lasery czy cuś Wink

Może ktoś ma podobny problem? Może jakieś rady?
Dosia, chrząstka sie nie regeneruje.
Trafiłaś do typowego lekarza. Prawie wszyscy tak mówią.
Bardzo pomaga gimnastyka na kolana i przede wszystkim dobra rehabilitacja. Powinnaś znaleźć dobrego fizykoterapeutę w swoim rejonie i udać sie do niego. Wiele informacji o kolanach znajdziesz na forach o bieganiu.
Przekierowanie