Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Pamiątkowe stemple.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
2005 Zbójnicka Chata
[attachment=11492][attachment=11493]
Bios- świetny pomysł na wątek ok!
Jak znajdę gdzieś moje stare książeczki PTTK, które jako dziecko starannie uzupełniałam nowymi zdobyczami, to zeskanuję kilka ładniejszych pieczątek Smile. Co prawda nie mam stempli z lat 70- tych (nie było mnie jeszcze na świecie) Smile, ale doskonale pamiętam najstarszą pieczątkę, którą przybiłam w 1987 w historycznym już schronisku na Markowych Szczawinach. Nawet nie wiem jak to się stało, że z czasem zaprzestałam zbierania pieczątek i odznak, teraz trochę mi żal, bo po latach to wspaniała pamiątka Smile ok!
hehe a ja mam system z pieczątkami - w każdym schronisku czy innym charakterystycznym miejscu kupuję pocztówkę, na pocztówkę - pieczątkę, pocztówkę - na drzwi na mieszkaniu...
tyle że już mi się juz nie mieszczą na drzwiach i myślę co dalejSmilepewnie z drugiej strony obklejęSmile

gosia3ek napisał(a):
hehe a ja mam system z pieczątkami - w każdym schronisku czy innym charakterystycznym miejscu kupuję pocztówkę, na pocztówkę - pieczątkę...


Stosuję ten sam patent. Smile
A jak byłam z Miśkiem pierwszy raz w Karkonoszach to kupiłam mu taką specjalną mapkę z miejscami na pieczątki.
Mapka - mizerniutka kwasny ale Daruś cieszył się jak dziecko mogąc w odpowiednim miejscu postawić schroniskową pieczątkę w00t

Ja bardz lubię "zbierać pieczątki" i to na przeróżnych pamiątkach, mapkach, książkach i pocztówkach itp i gdzie się tylko da. I cieszę się z tego jak dzieckoWink
@Gandzia Smile
Fajny zbiorek stempelków, moja książeczka GOT gdzieś zaginęła a miałem tam pokaźny zbiorek stempli. To co zostało to na mapach i przewodnikach.
Pozdrawiam Smile
Ech każda taka "znaczka" to miłe wspomnienie o chwilach, ludziach i górach.
Tyle przewędrowanych szlaków, tyle zrealizowanych myśli i marzeń.
Też dodam coś nieco. Każdy stempel do jedna przygoda. Na początek moja ulubiona. Schronisko, gdzie spałem przed atakiem na Grossglocknera Toungue
Stasiu mam podobny ale stary stempel i stare zdjęcie i to już nie moje wspmnienia ale osoby której nie ma już wśród nas.
Jedna z śmieszniejszych Shyfajna kraina
Coś z mego podwórka
stempluję po wewnętrznech stronach okładek przewodników, np. w Tatrach - J.Nyki
Przekierowanie