Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Może się spotkamy na wiosnę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,

WAŻNA INFORMACJA

jeśli chodzi o najbliższe spotkanie forumowe to zgodnie z ankietą ostatecznie wybieramy termin 20-22 maja, z opcją rozszerzenia od 19 maja. Wiem też, że są osoby które nie zagłosowały a również im taki termin odpowiada.

Uwaga! Natomiast zmiany są jeśli chodzi o miejsce. Jak się okazało równolegle toczyły się pomysły i propozycje dotyczące analogicznego spotkania w Bieszczadach. Jak wiem większość chętnych opowiedziała się za tym aby tym razem były to Bieszczady. Będą zatem Bieszczady Smile

W tej sytuacji głos oddaję Bogdanowi, który jak mi wiadomo zadeklarował się ogarnąć co nieco w tym temacie.


Natomiast! Planu zaprezentowanego wcześniej (Wielka Rawka + Cieślarówka) nie skreślamy a jedynie przekładamy na dalszą część roku - tj. lato lub jesień.
Daleko że Bieszczady czy daleko, że jesień?Smile
Spokojnie Mirek, będzie niewiele później to spotkanieok
Planujecie jakieś spotkanie w tym roku?
Z tego co mi wiadomo to na obecną chwilę chyba nie - jeżeli masz na myśli takie spotkanie "kociołkowe", które robiliśmy ze Stasiem.

szewczyczek napisał(a):
Z tego co mi wiadomo to na obecną chwilę chyba nie - jeżeli masz na myśli takie spotkanie "kociołkowe", które robiliśmy ze Stasiem.

Jakiekolwiek spotkanie, ale i tak czekam na termin kiedy żona pojedzie do sanatorium i kiedy będę miał na kilka dni luzy.

Coś się dzieje w tym temacie?
Mirek, raczej nie, ale nie jestem pewien.
Może coś poza forum ...
Osobiście się nie angażuję, ponieważ w obecnym czasie nad potrzebą wyjazdową górują potrzeby ogrodoweSmile

szewczyczek napisał(a):
Mirek, raczej nie, ale nie jestem pewien.
Może coś poza forum ...
Osobiście się nie angażuję, ponieważ w obecnym czasie nad potrzebą wyjazdową górują potrzeby ogrodoweSmile


Tak myślałem, szkoda.A jednak niestety stało się co kiedyś przewidziałem,może kiedyś kiedyś się spotkamy.Do zobaczenia może niedługo.Sad

Stron: 1 2
Przekierowanie