Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: stoki poza górami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jesień za pasem - czas pomyśleć o sezonie narciarskimRolleyes W tym roku planuję nietypowo wypady nie w góry, ale na niziny i nad morze. Ciekawi mnie, jak się zjeżdża ze stoków w rejonach, które nie słyną ze sportów zimowych.
Wiem, że gdzieś w Trójmieście były ze 2 wyciągi, i jeszcze jedna miejscowość na Mazurach, której nazwy nie mogę sobie przypomnieć. No i w Bydgoszczy też coś kiedyś działało - znacie inne lokalizacje, które warto by odwiedzić???
Górkę Szczęśliwicką w Warszawieok
Tylko może być trochę ludzi...
Raczej trzeba w takich destynacjach zapytać, w którym roku tam ostatni śnieg widzieli. uhm Obawiam się, że młodsze roczniki nawet nie wiedzą co to śnieg.
Te Wojtek, a tłoczno to było w tej Warszawie od narciarzy? Jeszcze mi mów, że to było zeszłej zimy. Może tak na dworcu do pociągu w stronę Zakopanego.
Nie ma znaczenia czy zeszłej zimy czy tego lata.
Pamiętaj Stasiu, że to Warszawa i tam są zawsze krok do przoduok

[attachment=88169]

szewczyczek napisał(a):
Nie ma znaczenia czy zeszłej zimy czy tego lata.
Pamiętaj Stasiu, że to Warszawa i tam są zawsze krok do przoduok

To mini-zdjątko to ten warszawski stok? Wygląda fajnie, nawet śniegu nie potrzebują Toungue
A przez ten czas udało mi się dokopać do jeszcze jednego: Stefanowego Stoku w Bydgoszczy. Ale ile było przy tym kopania w internecie...

No i jak było do przewidzenia jest reklama.giggle
Przekierowanie