Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: wyjazd z domkiem holenderskim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry!
Czy ktokolwiek z Was próbował "wjechać" do Karpacza albo Szklarskiej Poręby z własnym domkiem holenderskim? Bo zastanawiam się, czy takiego letniaka na kółkach sobie nie sprawić, właśnie z myślą o bezpiecznych podróżach i wakacjach. Tylko się zastanawiam, jak takiego kolosa (pod 40m2 powierzchni) zaciągnąć do górskich kurortówuhm Da się to w ogóle zrobić, podpinając domek na kółkach za własnym pojazdem, czy potrzeba by specjalistycznej naczepy i ciągnika siodłowego???
No to wkrótce się dowiemy.Prawda?giggle
Większej głupoty na wyjazd nie słyszałem chyba, wszystko się bardziej opłaca i jest łatwiejsze logistycznie niż ciąganie własnego domu.
A jak kolega mysli po co jest ten temat?giggle
Fazik ogarnia tutaj takie transporty, nie staraj się Cool
Skasujemy konkurencję Toungue

szewczyczek napisał(a):
Większej głupoty na wyjazd nie słyszałem chyba, wszystko się bardziej opłaca i jest łatwiejsze logistycznie niż ciąganie własnego domu.

Gdyby patrzeć na sprawę tylko ekonomicznie, to tak. Ale w tym roku na pierwszy plan wysunęły się kwestie bezpieczeństwa. A pod tym względem coś takiego będzie nieporównywalnie pewniejszym rozwiązaniem, niż pobyt w hotelu czy pensjonacie pełnym turystów... albo nawet wejście na Śnieżkę, bo ponoć teraz dziennie 10k luda włazi na szczyt!

Mirek, tak jak myślałeś, było ale się zmyło Wink

Pablo napisał(a):
Mirek, tak jak myślałeś, było ale się zmyło Wink

He he, wiedziałem.Nie na darmo jestem na pewnym forum grzybozbieraczy Mode.ok

laurabyzi napisał(a):

szewczyczek napisał(a):

... Ale w tym roku na pierwszy plan wysunęły się kwestie bezpieczeństwa. ...

Więc lepiej się tam nie pchać w ogóle.
Nie stwarza się przynajmniej zagrożenia i utrudnienia na drogach wożąc bezcelowo taki moloch.

Naprawdę śmieszne są te podchody reklamowe, sztampowo, 0 inwencji twórczej, 0 pomysłu, na odwal, byle było, to raczej pracownik niż właściciel reklamowanej usługi.
Nie tylko tu tak jest, wszędzie zjawisko nagminnie spotykane.To tak jak z ulotkami w skrzynkach listowych, 99 % ląduje w śmieciach , a a z tej reszty to coś się chętny może trafi.
Ja bym taki domek na kółkach nawet chciał. W tek kwestii jest tylko paru wybranych. Ja jestem w grupie tych, co wszystko włożył do rodziny i ta reszta na kopczyki poszła. Zawsze mówię albo miałbym trzy samochody i woził tyłek tylko do sklepu, albo latał po kopcach 45 lat. Jednak nigdy się nie użalałem. Żaden hotel i ten na kółkach, mi nie zastąpi spania pod namiocikiem lub na Ramży.
Wygodniej z pewnością kamperem albo lepiej - kampervanem. Spory wydatek ale jaka przyjemność podróżowania...
Hotel czy namiot, co jest przyjemniejsze?Smile

inga91 napisał(a):
Wygodniej z pewnością kamperem albo lepiej - kampervanem. Spory wydatek ale jaka przyjemność podróżowania...

Też tak uważam, kampervan najlepiej taki 4x4 w teren ok

Stron: 1 2 3
Przekierowanie