Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: barierki na szczytach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dajmy na to w okolicach Śnieżnych Kotłów nad Szklarską Porębą: kiedy zostały założone, jak się je konserwuje i kto w ogóle za nie odpowiada?
Bo przyznam, że jak chciałem pooglądać widoki ze skraju, te barierki nie wzbudziły mojego zaufania... i chodzi o solidność, bo pod tym względem sprawiały wrażenie bez zarzutu.
Bardziej o to, że małe dzieci nie miałyby żadnego problemu z przejściem na drugą stronę - i czy takie barierki są konstruowane według konkretnych wytycznych, czy KPN (chyba) zamawia i montuje co mu się żywnie podoba?
Unikaj wszelkich barierek a będzie dobrze.
clap

Pablo napisał(a):
Unikaj wszelkich barierek a będzie dobrze.

Hmm to raczej awykonalne.giggle

To chyba raczej powinienem trzymać dzieci z dala od takich barierek na krawędzi - powtórzę, że to nie stan jest problemem, tylko "schemat" konstrukcyjny.
Myślę, że fachowcy byliby w stanie zaproponować coś, co dawałoby wyższy poziom bezpieczeństwauhm
I stało się reklama gotową.

Tylko co kieruje tobą reklamowanie tego tutaj.
Jak bardzo chcesz poprawić bezpieczeństwo
to napisz do ludzi władnych i odpowiedzialnych
za taki stan rzeczy.
I słowo ciałem się stało,mógłbym rzec A NIE MÓWIŁEM?giggle A co kieruje taką osobą? Proste ,to samo czym kieruje się ktoś kto nachalnie wciska ulotki reklamowe do skrzynek listowych.giggle
Coś w tym jest.
Przekierowanie