Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Kalendarz GŚ 2020
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak wszyscy wiemy, w tym roku nie ma oficjalnego kalendarza GŚ. Pozwoliłem sobie zaprojektować swój własny. Zdjęcia nie są ekstra klasa, ale starałem się włożyć coś z duszą GŚ. Normalne górskie kalendarze to sobie można kupić w sklepie. Niektóre zdjęcia musiałem długo wybierać, ponieważ są miesiące, gdzie nie mam zbyt dobrych ujęć. Za co z góry przepraszam.
Okładkę już wszyscy widzieli. Teraz kolej na styczeń:
[attachment=86399] - Tomtur z Kominiarskim
Było pytać, może byśmy coś Tobie podrzucili z jakichś kłopotliwych miesięcy, ale za to masz kalendarz jaki chciałeśSmile
Ja taki chce

tomtur napisał(a):
Ja taki chce

Kalendarz możesz oglądać tylko u Edka, u mnie w domu lub w pracy. innocent Więcej egzemplarzy nie mam. unsure
Wojtek, następnym razem, jak będę miał problem, to wiem kogo mam poprosić o pomoc. Teraz już wiem, że będzie problem z grudniem i styczniem. Ty się staraj. Jeszcze dobrze, że Hemli jest fotogeniczna z górami i nie będziesz miał problemów.

[attachment=86437] masz styczeń????
Cześć, fajnie stać się użytkownikiem tego forum. Pozdrawiam
Jakoś zawsze najmniej zdjęć było zawsze na marzec i listopad, mało fotogeniczne miesiące w górach Wink

My nie obiecujemy, że uda nam się ogarnąć kalendarz na 2021, przed nami intensywny rok Wink Ale jakby ktoś się pokusił o zorganizowanie konkursów, ogarnięcie drukarni, to służymy pomocą graficzną Smile

hemlighet napisał(a):
ogarnięcie drukarni

tak z ciekawości Kasiu - w której drukarni to robiliście? i normalnie , czy jakoś po znajomości ?

Stasiu napisał(a):
Okładkę już wszyscy widzieli.

No gdzieś widzieli, ale gdybyś był chciał w tym wątku ją umieścić, byłoby super. Smile
P.S.
A to w każdym kolejnym miesiącu będziesz po jednym zdjęciu publikował?

tratina napisał(a):

hemlighet napisał(a):
ogarnięcie drukarni

tak z ciekawości Kasiu - w której drukarni to robiliście? i normalnie , czy jakoś po znajomości ?

Drukarnia była zaprzyjaźniona o tyle, że robiliśmy u nich kilka lat z rzędu kalendarz.
Płatność "gotówką":P
Zamówienie byśmy byli w stanie ogarnąć mailowo, byle by miał kto podjechać, zapłacić i odebrać.

yoter napisał(a):
No gdzieś widzieli, ale gdybyś był chciał w tym wątku ją umieścić, byłoby super. Smile
P.S.
A to w każdym kolejnym miesiącu będziesz po jednym zdjęciu publikował?

Janusz, chcesz, to masz:
[attachment=86478]
Na początku każdego miesiąca będę publikował odpowiednie zdjęcie.

Dla Tomtura może być kalendarz tylko ze styczniem Big Grin

tratina napisał(a):

Trati, drukarnia z Bronowic, nazywała się bodajże Delta. Musiałabym poszperać na mailu Smile

No i mamy luty 2020:
[attachment=86504]
Bardzo ciekawe zdjęcie.. nawet mimo faktu, że się na nim znalazłem..
Big Grin
Stron: 1 2 3
Przekierowanie